II Regaty Żeglarskie o Srebrną Szeklę Szwajcarii Chodzieskiej Chodzież 12 - 13 maja 2007 r.

II Regaty Żeglarskie

o Srebrną Szeklę Szwajcarii Chodzieskiej

Chodzież , 12 – 13 maja 2007 r.

Wyniki ostateczne

Klasa : Optymist

Miejsce

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Załoga

Grgulińska Karolina

Pacanowski Maciej

Ślefarski Łukasz

Stróżewski Maciej

Apoń Marcin

Trusiak Adrian

Michalewski Mateusz

Michalewski Patryk

Ruciński Patryk

Galus Arkadiusz

Korcz Błażej

Gmaj Michał

Ruciński Bartosz

Dąbkowski Stanisław

Sobocińska Sandra

Dudek Maciej

Dudek Monika

Klub

KŻ Kotwica Rogoźno

KŻ Kotwica Rogoźno

ChKŻ LOK Chodzież

LKSiT Neptun Wągrowiec

KŻ Kotwica Rogoźno

ChKŻ LOK Chodzież

ChKŻ LOK Chodzież

ChKŻ LOK Chodzież

LKSiT Neptun Wągrowiec

KŻ Opty Chodzież

LKSiT Neptun Wągrowiec

ChKŻ LOK Chodzież

LKSiT Neptun Wągrowiec

ChKŻ LOK Chodzież

UKŻ Wodniak Piła

UKŻ Wodniak Piła

UKŻ Wodniak Piła

Miejsce

1 1 1 2 4

5 4 3 1 1

2 2 5 4 3

4 7 6 3 2

6 3 2 5 6

3 5 4 6 5

7 8 8 7 7

11 6 9 8 16

8 9 11 10 8

9 11 10 9 11

10 12 14 13 9

14 13 7 12 14

12 14 13 11 13

13 10 12 DNF 17

DNS DNS DNS DNS 10

DNS DNS DNS DNS 12

DNS DNS DNS DNS 15

Suma pkt.

5

9

11

15

16

17

29

34

35

39

44

46

49

52

64

66

69

Klasa : Omega Sport

1.

Górski Grzegorz

Bertrandt Mateusz

Gruszka Rafał

KŻ Kotwica Rogoźno

1 3 2 2 1

6

2.

Łukaszewicz Tomasz

Magdziarz Krzysztof

Bocian Andrzej

LKSiT Neptun Wągrowiec

3 2 1 1 2

6

3.

Podziemski Łukasz

Hadryś Marek

Maćkowiak Wojciech

LKSiT Neptun Wągrowiec

2 1 3 3 3

9

Klasa : Omega Standard

1.

Nowicki Andrzej

Nowicki Maciej

Wieczorek Mariusz

KŻ Opty Chodzież

1 2 2 1 1

5

2.

Gościński Marcin

Gościński Sławomir

Giedrys Piotr

KŻ Opty Chodzież

2 1 1 2 2

6

3.

Kotwicki Andrzej

Isajewicz Piotr

Jastrzębski Rafał

HOW MDK Trzcianka

3 3 3 3 3

12

4.

Badowski Marek

Czekiel Rafał

Pietrzkiewicz Adrian

KŻ Opty Chodzież

4 4 4 4 4

16

5.

Trębacz Artur

Trębacz Alicja

Trębacz Emilia

KŻ Opty Chodzież

DNF 5 6 5 5

21

6.

Lasota Grzegorz

Chmielewski Bartosz

Działoszyńska Henryka

ChKŻ LOK Chodzież

5 6 5 6 7

22

7.

Faustmann Jerzy</SPAN>

Streich Marlena

Wekwert Tomasz

KŻ Opty Chodzież

6 7 7 7 6

26

Sędzia Główny

Kruszyna Ryszard





Artykuł ze strony BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
http://www.bytyn.trz.pl/