XVIII Regaty Turystyczne AKŻ 90

XVIII Regaty Turystyczne AKŻ 90

Nakielno 16 – 17 . 06 . 2007 r.

Wyniki ostateczne

Klasa : Orion
M-ceZałogaKlubM-ce w wyścigusuma pkt.
1. Radomski MarcinKŻ Opty Chodzież1 1 1 1 2 36 6
Radomska Joanna
Kruszyna Mariusz
2.

Nakonieczny Wojciech

niezrzeszeni2 2 2 2 3 210
Bliniak Jacek
Woźniak Florian
3. Kiedrowski FranciszekAKŻ 90 WałczDNS DNS DNS 3 1 113
Kiedrowski Franciszek J.
Bieleń Małgorzata

 

Klasa : Sasanka

1. Wiśniewski PiotrTKŻ Bryza Trzcianka1 1 1 1 1 DNS5
Gram Julita
Latos Michał
2. Stefanowicz JanuszTKŻ Bryza Trzcianka2 2 2 3 3 110
Markiewicz Grzegorz
Widawski Roman
3. Kruczyński BartłomiejAKŻ 90 Wałcz3 3 3 2 2 212
Kruczyńska Bożena
Kruczyński Zbigniew
Samellka Wojciech
4. Rentz Jurgen KŻ Opty Chodzież4 DNF DNS 4 4 422
Streich Marlena
Streich Martyna
Streich Arkadiusz

Klasa : Omega
1. Gościński MarcinKŻ Opty Chodzież1 1 1 1 14
Giedrys Piotr
Gościński Sławomir
2. Maćkowiak WojciechLKSiT Neptun Wągrowiec3 2 3 2 29
Bocian Andrzej
Skrzelewski Robert
3. Kotwicki AndrzejHOW-MDK Trzcianka2 3 2 3 310
Jastrzębski Rafał
Hresiukiewicz Katarzyna
4. Korabiewski MaciejUKŻ Wodniak Piła4 4 4 4 416
Chłystun Mateusz
Czopek Renata
Kościelski Damian

Klasa : Spark
1. Hering MieczysławAKŻ 90 Wałcz2 3 1 1 15
Sobiecki Dariusz
Przybylski Paweł
2. Radkiewicz KamilAKŻ 90 Wałcz1 2 4 2 27
Radkiewicz Marcin
Górski Stanisław
3. Żebrowski PawełAKŻ 90 Wałcz3 1 2 4 410
Towarnicki Jakub
Parandyk Bogusław
4.Wyszkowski Adam AKŻ 90 Wałcz4 4 3 3 313
Borodin Aleksander
Wyszkowska Magdalena
5.Mirowicz StanisławAKŻ 90 WałczDNS 5 5 DNS DNS34
Modliński Dariusz
Płotka Sławomir
Ruth Marta
6.Sztuczka Piotr AKŻ 90 Wałcz6 DNS 6 DNS DNS36
Sztuczka Monika
Sztuczka Michał
Mocarska Dorota
Mocarska Marta
Mocarska Ala
Mocarski Stefan
7. Okienko JerzyAKŻ 90 WałczDNS 6 7 DNS DNS37
Okienko Wojciech
Olechnowicz Jerzy
8. Maćkowiak MariuszAKŻ 90 Wałcz5 DNS DNS DNS DNS41
Maćkowiak Aleksandra
Mielcarek Anna
Mielcarek Sławomir

Klasa : Wolna
1. Wojnicki AdamTKŻ Bryza Trzcianka4 2 1 1 1 16
Strzałkowska Katarzyna
Strzałkowski Adam
2. Wysocki JanuszHOW-MDK Trzcianka2 1 3 2 3 210
Janik Jan
Wysocki Bartosz
3. Bryniak RadosławLKSiT Neptun Wągrowiec1 DNS DNS 3 2 322
Schulz Daniel
Schulz Brajan
Gajewski Maciej
4. Wegner AndrzejWierni Wałcz3 7 6 4 4 522
Skupin Piotr
Bączkiewicz Tomasz
5. Lotko EdwardSzkwał Piła5 3 7 7 5 424
Lotko Hanna
Lotko Marta
Behrend Dariusz
6. Gościński DariuszKŻ Opty Chodzież7 4 2 6 6 725
Gościńska Aleksandra
Gościński Kamil
Szychta Wiktoria
7. Godzisz JarosławKliwer Piła9 8 5 5 7 631
Żurawicz Mirosława
Ratajczak wiktor
8. Januszewski KazimierzUKŻ Wodniak Piła8 6 8 8 9 838
Kowalski Sebastian
Fiedorowicz Bogdan
Kowalska Ewa
9. Ilczyszyn Marian AKŻ 90 Wałcz6 5 4 DNS DNS DNS41
Ilczyszyn Paweł
Ilczyszyn Barbara
10. Klingbeil Willi 1 Werner11 9 9 DNS DNS DNS55
Plampert Eliesabeth
Plampert Roland
11. Sindrewicz Kazimierz AKŻ 90 WałczDNS DNS DNS DNS 8 DNS60
Kwasek Piotr
Kwasek Paweł
12. Makowiecki MirosławBryza Rynarzewo10 DNF DNS DNS DNS DNS62
Grzechnik Marcin
Jastrzębski Jacek
Pyzacki Cezary
Krutki Lesław
Kubisz Ryszard
Gotowała Krzysztof

Sędzia Główny

Eugeniusz Lasota





Artykuł ze strony BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
http://www.bytyn.trz.pl/