Puchar KŻ KLIWER

XVI  ŻEGLARSKIE REGATY TURYSTYCZNE O PUCHAR KŻ „KLIWER” PIŁA  14 – 15.08.2004 r. Wyniki końcowe.

XVI ŻEGLARSKIE REGATY TURYSTYCZNE O PUCHAR KŻ „KLIWER” PIŁA 14 – 15.08.2004 r.

Wyniki końcowe w kl. omega

I Andrzej Wegner Sebastian Wegner Sławomir Płotkan/z 3 pkt.
II Wojciech Ozga Małgorzata Ozga Przemysław Stróżyński „Szkwał”Philips Piła 3 pkt.
III Andrzej Kotwicki Lidia Szarłan Marta Kotwicka HOW Trzcianka 16,7 pkt.
IV Piotr Skupin Karolina Dolega Katarzyna Goździej OSW Czaplinek 21,4 pkt.
V Piotr Isajewicz Magda Kosela Marcin Strębski HOW Trzcianka 24 pkt.
VI Jarosław Gawrysiak Alina Gawrysiak Roman Gawrysiak KŻ „KLIWER” Piła 33,4 pkt.
VII Andrzej Mesojed Rafał Bosianek Iwona Judycka KŻ „MEWA” Piła 39,7 pkt
VIIIMarcin Gościński Sławomir Gościński Kamil Gościński KŻ „OPTY” Chodzież 41 pkt.
IX Jan Tyma Marta Tyma Zygmunt Bunikowski KŻ „KLIWER” Piła51 pkt.

Wyniki Wielkiego Wyścigu Turystycznego

I Andrzej Wegner Sebastian WegnerSławomir Płotkan/z 0 pkt.
II Adam Wojnicki Katarzyna Strzałkowska Adam Strzałkowski TKŻ „Bryza” Ujście 3 pkt.
III Wojciech OzgaMałgorzata Ozga Przemysław Stróżyński „Szkwał” Philips Piła 5,7 pkt.
IVMarek Kamiński Marcin Kamiński Wiktor Czarnecki „Szkwał” Philips Piła 8 pkt.
V Dariusz Gościński Aleksandra Gościńska Jurgen Renc KŻ „OPTY” Chodzież 10 pkt.
VI Andrzej Kotwicki Lidia SzarłanMarta Kotwicka HOW Trzcianka 11,7 pkt.
VII Piotr Isajewicz Magda Kosela Marcin StrębskiHOW Trzcianka 13 pkt.
VIII Janusz Wysocki Bartosz Wysocki Miłosz Cimcioch HOW Trzcianka 14 pkt.
IXPiotr SkupinKarolina Dolega Katarzyna Gożdziej OSW Czaplinek 15 pkt.
X Jarosław Gawrysiak Alina Gawrysiak Roman Gawrysiak KŻ „KLIWER” Piła 16 pkt.
XI Jan Tyma Marta Tyma Zygmunt Bunikowski KŻ „KLIWER” Piła 17 pkt.
XII Andrzej Mesojed Rafał Bosianek Iwona JudyckaKŻ „MEWA” Piła 18 pkt.
XIII Marcin Radomski Joanna Radomska Anna Kędziora KŻ „OPTY” Chodzież 19 pkt.
XIV Marcin Gościński Sławomir Gościnski Kamil Gościński KŻ „OPTY” Chodzież20 pkt.
XV Aleksandra Kiedrowska Dorota Kiedrowska   AKŻ – 90 Wałcz 21 pkt.
XVI Jerzy Chorążyczewski Bartosz ChorążyczewskiMichał Chorążyczewski „Kotwica” Rogoźno

22 pkt.

Klasa wolna

I Adam Wojnicki Katarzyna Strzałkowska Adam Strzałkowski TKŻ „Bryza” Ujście 0 pkt.
II Janusz WysockiBartosz Wysocki Miłosz Cimcioch HOW Trzcianka 14 pkt.
III Marek Kamiński Marcin Kamiński Wiktor Czarnecki „Szkwał” Philips Piła 16,7 pkt.
IV Dariusz Gościński Aleksandra Gościńska Jurgen Renc KŻ „OPTY” Chodzież 25,4 pkt.
V Marcin Radomski Joanna Radomska Anna Kędziora KŻ „OPTY” Chodzież 30 pkt.
VI Aleksandra Kiedrowska Dorota Kiedrowska   AKŻ – 90 Wałcz 31,4 pkt.
VII Jakub Szymborski Syntia Filipiak Jakub Strojny n/z 33,7 pkt.
VIII Jerzy Chorążyczewski Bartosz Chorążyczewski Michał Chorążyczewski„Kotwica” Rogoźno 40 pkt.

 

Podklasa "Orion"

I Marek Kamiński Marcin Kamiński Wiktor Czarnecki „Szkwał” Philips Piła
II Marcin Radomski Joanna Radomska Anna Kędziora KŻ „OPTY” Chodzież
III Aleksandra Kiedrowska Dorota Kiedrowska   AKŻ – 90 Wałcz
IV Jerzy Chorążyczewski Bartosz Chorążyczewski Michał Chorążyczewski „Kotwica” Rogoźno

P.S. Kilka fotek w naszej galerii :-)





Artykuł ze strony BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
http://www.bytyn.trz.pl/