II Turystyczne Regaty o puchar Prezesa PLP S.A. Drzewoszewo, 11/12-09-2004

II Turystyczne Regaty o puchar Prezesa PLP S.A. Drzewoszewo, 11/12-09-2004 Klasa OMEGA 
MiejsceSternikZałogaNr. na żagluKlub
IOzga WojciechOzga Małgorzata, Stróżyński PrzemysławPI-221K.Ż. „Szkwał”
IIStrumnik MichałWysoki Maciej, Zimny ArkadiuszY-24Łazienki Chodzieskie
IIIJanicki DariuszMożdżer Jakub, Borowski PawełF-546O.S.W. Czaplinek
IVGościński MarcinGościński Sławomir, Gościński KamilPI-4K.Z. Opty Chodzież
VKotwicki AndrzejKotwicka Marta, Trezbiatowski LeszekAktyw bez nr.HOW Trzcianka
VIIsajewicz PiotrKosera Magda, Wróbel Tomasz, Pikusa PiotrPi-283HOW Trzcianka
VIIGawrysiak JarosławGawrysiak Alicja, Gawrysiak RomanPI-158Kliwer
VIIIHazarewicz NinaLotko Marta, Behrendt Dariusz, Grajek BłażejPI-316K.Ż. „Szkwał”

 Klasa Orion 
MiejsceSternikZałogaNr. na żagluKlub
IKamieński MarekFurgon Piotr, Kamieński MarcinPI-197K.Ż. „Szkwał”
IIWacławem RomanWiśniewski Piotr, Rentz JurgenPI-1Bryza
IIIKiedrowski FranciszekKiedrowski Franek, Nakonieczny WojciechPI-304AKZ – 90
IVChorążyczewski BartoszChorążyczewski Jerzy, Zamiara KonstantyPI-305Kotwica Rogoźno
VRadomski Marcin Radomska Joanna, Kruszyna Mariusz, Kędziora AnnaPI-135K.Ż. Opty Chodzież

  Klasa SPARK 
MiejsceSternikZałogaNr. na żagluKlub
ISzczęsny RyszardSzczęsny Maciej, Hatowska AgnieszkaPI-271AKZ – 90
IIBering MieczysławBering Kacper, Sowiecki DariuszPI-202AKZ – 90
IIIŻebrowski PawełŻebrowski Jerzy, Jaroszewicz ŁukaszPI-234AKZ – 90
IVŻebrowski MaciejRadzik Michał, Parandyk BogusławPI-270AKZ – 90
VMalinowska KarolinaRawicka Marta,  Biernacki Leszek, Parandyk MichałPI-291AKZ – 90
VIBiernacka JoannaBiernacki Adam, Biernacka BarbaraPI-235AKZ – 90
VIIWyszkowski AdamWyszkowska Magdalena, Wyszkowska LucynaPI-251AKZ – 90
VIIIKasprzak JanuszHodyl Agnieszka, Szczęsny MaciejPI-276AKZ – 90
IXOkienko WojciechRżanek Łukasz, Kowalski Szymon*** na burcieAKZ – 90
XRadkiewicz KamilKornicki Radosław, Kornicki BartoszPI-246AKZ – 90
XIBorowiecki WitoldOrłowski Jerzy, Radkiewicz JerzyPI-277AKZ – 90

 Klasa SASANKA 
MiejsceSternikZałogaNr. na żagluKlub
IWojnicki AdamStrzałkowska Kasia, Strzałkowski Adam, Strzałkowski MaciejPI-10TKZ Bryza
IIOzga HenrykHuzarewicz Marek, Icznerski KrzysztofPI-51K.Ż „Szkwał”
IIIGościński DariuszLasotka Przemysław, Wac Jolanta, Benke Agnieszka, Szychta WiktoriaPI-11K.Ż Opty Chodzież

 Klasa WOLNA 
MiejsceSternikZałogaTyp jachtuNr. na żagluKlub
IRohde SławomirMycielski Mirosław, Budasz AdamMicroPOL 7 
IIWróblewski WaldemarKwasek Piotr, Kwasek PawełNASH 20PI-327AKZ – 90
IIIJanik JanWysoki Janusz, Żukowska EwaSportina 600PI-205 
IVStrzałkowski JanuszKoniuszy Janusz, Chydzińska RenataSportinaPerełkaTKZ Bryza
VSpieczeński CzesławSpieczynska Aleksandra, Woźniak Patryk, Trawiński MarekTES 660VA 555 
VIWoźniak FlorianBłoński Michał, Modliński Andrzej, Modliński RajmundNASH 20BD-565 
VIITylicki HenrykLipieński Jan, Tylicki Jacek, Tylicka AnnaSAMPI-63Mewa
VIIIIlczyszyn MarianIlczyszyn Paweł, Ilczyszyn Barbara, Okienko JerzyMC Cafe 24POL 4450AKZ – 90
IXSindrewicz JanKlingbeil Wiki, Sindrewicz AgnieszkaEl BimboD-945AKZ – 90

Sędzia Główny

Kazimierz Lasota

Sędzia Główny Kazimierz Lasota



Artykuł ze strony BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
http://www.bytyn.trz.pl/