MISTRZOSTWA PILSKIEGO OZŻ

XXVIII ŻEGLARSKIE
OTWARTE MISTRZOSTWA
PILSKIEGO OZŻ
II Mistrzostwa Północnej
Wielkopolski
Drzewoszewo 18-19.09.2004
WYNIKI KOŃCOWE
Klasa
SPARK









M-ce
Nr jachtu
Klasa
Imię i Nazwisko
Rocznik
Klub
Wyścig I
Wyścig II
Wyścig III
Wyścig IV
Suma PKT
1
202
SPARK
Hering Mieczysław, Hering Kacper, Hering Michalina
1955, 1984, 1983
AKŻ'90 Wałcz
* 2
1
1
1
3
2
271
SPARK
Szczęsny Ryszard, Wrona Stefan, Szczęsny Andrzej
1958, 1958, 1989
AKŻ'90 Wałcz
1
* 2
2
2
5
3
251
SPARK
Wyszkowski Adam, Wyszkowska Magdalena, Borodin Aleksander
1948, 1989, 1954
AKŻ'90 Wałcz
* 5
4
3
3
10
4
295
SPARK
Kruczyńska Elżbieta, Kruczyński Zbigniew, Huber Jarosław
1980, 1955, 1980
AKŻ'90 Wałcz
* 4
3
4
4
11
5
235
SPARK
Biernacka Joanna, Biernacka Barbara, Bienacki Adam,
1980, 1989, 1980
AKŻ'90 Wałcz
3
* 5
5
5
13
Klasa
ORION









M-ce
Nr jachtu
Klasa
Imię i Nazwisko
Rocznik
Klub
Wyścig I
Wyścig II
Wyścig III
Wyścig IV
Suma PKT
1
46
ORION
Skomurski Michał, Jagodziński Roman, Garguliński Paweł
1979, 1971, 1961
KŻ KOTWICA Rogoźno
2
1
* 3
1
4
2
304
ORION
Kiedrowski Franciszek, Kiedrowska Dorota, Frycz Andrzej, Sztuczka Piotr
1956, 1989, 1950, 1975
AKŻ'90 Wałcz
1
* 4
2
2
5
3
135
ORION
Radomski Marcin, Radomska Asia, Kędziora Ania
1979, 1980, 1985
KŻ OPTY Chodzież
* 4
3
1
3
7
4
197
ORION
Kamiński Marek, Kurgun Piotr, Nowak Bartłomiej
1953, 1970, 1974
KŻ SZKWAŁ PLP Piła
3
2
* 4
4
9

Klasa

SASANKA









M-ce
Nr jachtu
Klasa
Imię i Nazwisko
Rocznik
Klub
Wyścig I
Wyścig II
Wyścig III
Wyścig IV
Suma PKT
1
10
SASANKA
Wojnicki Adam, Strzałkowska Katarzyna, Strzałkowski Adam
1972, 1979, 1972
TKŻ BRYZA Ujście
* 1
1
1
1
3
2
354
SASANKA
Stefanowicz Janusz, Markiewicz Grzegorz, Markiewicz Iwona
1957, 1967, 1968
TKŻ BRYZA Ujście
2
* 3
2
2
6
3
51
SASANKA
Lotko Edward, Licznerski Krzysztof, Dzwoniarek Andrzej
1953, 1955, 1949
KŻ SZKWAŁ PLP Piła
* 4
2
4
3
9
4
298
SASANKA
Strzałkowski Stanisław, Strzałkowska Ewa, Michalewski Mateusz, Michalewski Patryk
1952, 1952, 1995, 1997
ChKŻ LOK Chodzież
3
4
3
* 5
10
5
11
SASANKA
Gościński Dariusz, Gościńska Aleksandra, Lasota Przemysław, Benke Agnieszka, Rentz Jurgen
1973, 1954, 1978, 1987, 1946
KŻ OPTY Chodzież
* 5
5
5
4
14
Klasa
WOLNA









M-ce
Nr jachtu
Klasa
Imię i Nazwisko
Rocznik
Klub
Wyścig I
Wyścig II
Wyścig III
Wyścig IV
Suma PKT
1
bn
sportina 600
Strzałkowski Jan, Koniuszy Janusz, Chyzińska Renata
1950, 1948, 1973
TKŻ Bryza Ujście
1
* 2
2
1
4
2
7
MIKRO 550
Rohde Sławmir, Mycielski Mirosław, Budasz Adam
1974, 1973, 1960
nz
* 2
1
1
2
4
3
41
MIKRO 550
Zanto Jerzy, Bryniak Radosław, Stróżewski Patryk
1952, 1970, 1979
LKSiT NEPTUN Wągrowiec
* 4
3
3
3
9
4
205
sportina 600
Wysocki Janusz, Janik Jan, Janik Maria
1961, 1961, 1990
HOW Trzcianka
3
* 4
4
4
11
5
BD565
Nash 20
Modliński Andrzej, Woźniak Florian, Modliński Rajmund, Błoński Michał
1976, 1948, 1949, 1988
AKŻ'90 Wałcz
* 5
5
5
5
15
6
VA555
Tess 660
Spieczyński Czesław, Trawiński Marek, Poniatowski Józef, Spieczyńska Agnieszka, Spieczyńska Aleksandra, Poniatowski Jarosław, Kruszyna Beata
1960, 1967, 1958, 1986, 1993, 1989, 1983
AKŻ'90 Wałcz
* 7
6
6
6
18
7
219
bez 2
Majerowicz Aleksander, Pietrzycki Waldemar
0
KŻ Żagiel Piła
6
7
* DNC
DNC
21
Klasa
OMEGA-SPORT








M-ce
Nr jachtu
Klasa
Imię i Nazwisko
Rocznik
Klub
Wyścig I
Wyścig II
Wyścig III
Wyścig IV
Suma PKT
1
64
OMEGA-SPORT
Przybylski Marcin, Krzyżanowski Łukasz, Klawiński Robert
1980, 1989, 1983
KŻ KOTWICA Rogoźno
1
1
* 2
1
3
2
62
OMEGA-SPORT
Dybek Roman, Sztuba Mirosław, Apoń Arkadiusz
1970, 1968, 1987
KŻ KOTWICA Rogoźno
* 3
2
1
2
5
3
24
OMEGA-SPORT
Strumnik Michał, Wysocki Maciej, Zimny Arkadiusz
1983, 1976, 1970
Łazienki Chodzieskie
2
* 3
3
3
8
Klasa
OMEGA- STD








M-ce
Nr jachtu
Klasa
Imię i Nazwisko
Rocznik
Klub
Wyścig I
Wyścig II
Wyścig III
Wyścig IV
Suma PKT
1
356
OMEGA- STD
Wegner Andrzej, Skupin Piotr, Płotka Sławomir
1965, 1970, 1964
AKŻ'90 Wałcz
1
1
1
* 3
3
2
63
OMEGA- STD
Kołodziejczuk Daniel, Klawiński Piotr, Kowalski Jakub
1986, 1987, 1984
KŻ KOTWICA Rogoźno
3
* 5
2
2
7
3
5
OMEGA- STD
Witkowski Piotr, Braczynski Zbigniew, Lewtak Paweł
1968, 1962, 1985
KŻ KOTWICA Rogoźno
2
3
* 6
4
9
4
221
OMEGA- STD
Ozga Wojcech, Ozga Małgorzata, Taciak Robert
1965, 1973, 1985
KŻ SZKWAŁ PLP Piła
5
4
* 7
1
10
5
61
OMEGA- STD
Nowicki Andrzej, Wieczorek Mariusz, Łukasiewicz Artur
1966, 1962, 1987
KŻ OPTY Chodzież
4
2
4
* 7
10
6
aktyw
OMEGA- STD
Kotwicki Andrzej, Kotwicka Marta, Trzebiatowski Krzysztof
1966, 1990, 1964
HOW Trzcianka
* 8
6
3
6
15
7
4
OMEGA- STD
Gościński Marcin, Gościński Sławomir, Gościńska Agnieszka
1977, 1982, 1982
KŻ OPTY Chodzież
7
* DNC
5
5
17
8
bn
OMEGA- STD
Janicki Dariusz, Możdżer Jakub, Szutkowski Łukasz, Poniatowska Karolina
1963, 1985, 1984, 1969
AKŻ'90 Wałcz
6
7
* 8
8
21
9
283
OMEGA- STD
Isajewicz Piotr, Wróbel Tomasz, Kosela Magdalena
1985, 1985, 1988
HOW Trzcianka
9
8
* 10
9
26
10
192
OMEGA- STD
Herwich Wiktor, Kędzierska Karina, Szaliński Wojciech
1984, 1986, 1988
KŻ KLIWER Piła
10
9
* 11
10
29
11
158
OMEGA- STD
Gawrysiak Jarosław, Gawrysiak Alina, Gawrysiak Roman
1958, 1960, 1990
KŻ KLIWER Piła
* 11
10
9
11
30
12
ZSR
OMEGA- STD
Waligórksi Maciej, Waligórksa Anna, Waligórksa Zuzanna, Waligórska Iwona, Wiszniewska Aleksandra
1962, 1989, 1991, 1963, 1992
Salezjański Klub Żeglarski Piła
* 12
11
12
12
35

Klasa
OPTIMIST










M-ce
Nr jachtu
Imię i Nazwisko
Rocznik
Klub
Wyścig I
Wyścig II
Wyścig III
Wyścig IV
Wyścig V
Wyścig VI
Suma PKT
1
622
Zozula Kasper
1992
HOW MKS MDK Trzcianka
1
* 2
1
1
1
1
5
2
2
Rentz Paweł
1992
ChKŻ LOK Chodzież
2
1
5
4
* 9
8
20
3
1043
Gargulińska Karolina
1993
KŻ KOTWICA Rogoźno
7
4
* 8
2
6
2
21
4
827
Ryska Adonis
1991
LKSiT Neptun Wągrowiec
4
* 6
4
3
4
6
21
5
867
Apoń Joanna
1992
KŻ KOTWICA Rogoźno
5
3
* 7
7
3
4
22
6
792
Cholewicki Aleksander
1994
JK Wałcz
* 9
7
3
5
2
7
24
7
6
Pacanowski Maciej
1993
KŻ KOTWICA Rogoźno
3
5
2
10
7
* DNF
27
8
II
Zimny Jeremi
1994
ChKŻ LOK Chodzież
6
* 12
6
12
5
10
39
9
621
Kasprzyk Michał
1993
HOW MKS MDK Trzcianka
12
9
* 13
6
11
3
41
10
1061
Braczyńska Katarzyna
1992
KŻ KOTWICA Rogoźno
10
10
* 11
9
10
5
44
11
708
Lasyk Mateusz
1993
HOW MKS MDK Trzcianka
* 13
8
12
8
8
9
45
12
931
Apoń Marcin
1994
KŻ KOTWICA Rogoźno
11
11
9
11
12
* DNF
54
13
611
Trusiak Dominik
1991
ChKŻ LOK Chodzież
8
* 13
10
13
13
11
55
14
51
Zamęcki Przemysław
1994
KŻ OPTY Chodzież
* 15
14
14
14
14
12
68
15
III
Stróżewski Maciej
1996
LKSiT Neptun Wągrowiec
16
16
* DSQ
15
15
14
76
16
613
Ślefarski Łukasz
1994
ChKŻ LOK Chodzież
14
15
15
* DNC
DNC
DNC
80
17
145
Winkowski Marcin
1993
KŻ OPTY Chodzież
* DN F
DNC
DNC
16
16
13
81
Klasa
OPT-UKS










M-ce
Nr jachtu
Imię i Nazwisko
Rocznik
Klub
Wyścig I
Wyścig II
Wyścig III
Wyścig IV
Wyścig V
Wyścig VI
Suma PKT
1
44
Socha Paweł
1991
UKŻ Keja Mirosławiec
1
1
1
1
* 2
1
5
2
401
Magdziarz Anna
1993
HOW MKS MDK Trzcianka
* 4
2
2
3
1
3
11
3
48
Wolman Agnieszka
1992
UKŻ Keja Mirosławiec
3
3
* 4
2
4
2
14
4
45
Socha Katarzyna
1990
UKŻ Keja Mirosławiec
2
4
* 5
4
3
4
17
5
VI
Grugiel Marcin
1990
UKŻ Wodniak Piła
* 7
7
6
6
7
5
31
6
bn
Czopek Renata
1992
UKŻ Wodniak Piła
6
5
* 8
8
8
8
35
7
665
Pakuła Joanna
1993
Salezjański Klub Żeglarski Piła
* 12
10
3
5
6
12
36
8
555
Gniot Joanna
1993
UKŻ Wodniak Piła
5
6
11
* 12
10
9
41
9
553
Kuczyński Damian
1990
UKŻ Wodniak Piła
8
8
7
10
* 11
10
43
10
61
Górska Hanna
1994
Salezjański Klub Żeglarski Piła
9
* DNF
DNC
DNF
5
7
49
11
50
Sabak Joanna
1992
UKŻ Keja Mirosławiec
* DNC
DNC
DNC
7
9
6
50
12
551
Misiak Katarzyna
1992
UKŻ Wodniak Piła
11
9
9
9
12
* 13
50
13
557
Jarczak Mateusz
1992
UKŻ Wodniak Piła
10
11
10
11
* 13
11
53
Klasa
CADET










M-ce
Nr jachtu
Imię i Nazwisko
Rocznik
Klub
Wyścig I
Wyścig II
Wyścig III
Wyścig IV
Wyścig V
Wyścig VI
Suma PKT
1
bn
Nowicki Maciej, Strzyżewski Jacek
1988, 1996
KŻ OPTY Chodzież
* 4
1
1
1
1
1
5
2
55
Gumny Marcin, Bryniak Konrad
1991, 1995
LKSiT NEPTUN Wągrowiec
3
3
3
2
* 4
3
14
3
382
Wójtowicz Małgorzata, Gargulińska Agata
1988, 1990
KŻ KOTWICA Rogoźno
1
4
* 5
5
3
2
15
4
296
Pacanowska Alicja, Lindebna Dominika
1988, 1991
KŻ KOTWICA Rogoźno
2
2
4
3
* 5
5
16
5
355
Bocian Dagmara, Kostecka Monika
1991, 1991
LKSiT NEPTUN Wągrowiec
* 5
5
2
4
2
4
17
Klasa
FINN










M-ce
Nr jachtu
Imię i Nazwisko
Rocznik
Klub
Wyścig I
Wyścig II
Wyścig III
Wyścig IV
Wyścig V
Wyścig VI
Suma PKT
1
1074
Zanto Mariusz
1976
LKSiT NEPTUN Wągrowiec
3
1
1
2
1
* DNC
8
2
4
Górski Grzegorz
1983
KŻ KOTWICA Rogoźno
1
2
3
3
2
* DNC
11
3
657
Stóżewski Krzysztof
1963
LKSiT NEPTUN Wągrowiec
4
3
4
1
3
* DNC
15
4
5
Rączkowiak Piotr
1969
LKSiT NEPTUN Wągrowiec
2
4
2
4
4
* DNC
16
Klasa
OK-DINGHY









M-ce
Nr jachtu
Imię i Nazwisko
Rocznik
Klub
Wyścig I
Wyścig II
Wyścig III
Wyścig IV
Wyścig V
Wyścig VI
Suma PKT
1
127
Kania Jakub
1975
ŻLKS Kieksz
1
1
1
1
1
* DNC
5
2
38
Sawiński Tomasz
1981
LKSiT NEPTUN WĄGROWIEC
2
2
2
2
2
* DNC
10
3
523
Zanto Marcin
1979
LKSiT NEPTUN WĄGROWIEC
3
3
3
3
3
* DNC
15
Klasa
420










M-ce
Nr jachtu
Imię i Nazwisko
Rocznik
Klub
Wyścig I
Wyścig II
Wyścig III
Wyścig IV
Wyścig V
Wyścig VI
Suma PKT
1
II
Wysz Damian, Mróz Łukasz
1979, 1980
ChTŻ HALS Chodzież
1
1
1
1
1
* DNC
5
2
24
Adamczewski Robert, Adamczewski Dawid
1981, 1990
YK Politechniki Szczecin
2
* 3
2
2
3
2
11
3
bn
Badowski Marek, Kmieciak Arkadiusz
1988, 1989
KŻ OPTY Chodzież
3
2
3
* 4
2
3
13
4
38365
Magoń Mariusz, Magoń Aleksandra
1963, 1990
nz
* DN F
4
4
3
4
1
16
Klasa
470










M-ce
Nr jachtu
Imię i Nazwisko
Rocznik
Klub
Wyścig I
Wyścig II
Wyścig III
Wyścig IV
Wyścig V
Wyścig VI
Suma PKT
1
51
Bocian Andrzej, Zanto Rafał
1958, 1977
LKSiT NEPTUN Wągrowiec
1
1
2
2
1
* DNC
7
2
186
Binek Jędrzej, Lindebny Dawid
1983, 1986
KŻ KOTWICA Rogoźno
2
2
1
3
2
* DNC
10
3
3684
Ryska Piotr, Gumny Leszek
1971, 1963
LKSiT NEPTUN Wągrowiec
3
* DN F
DNC
1
3
DNC
15




Artykuł ze strony BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
http://www.bytyn.trz.pl/