O PUCHAR BUMISTRZA ROGO¬NA w klasie OPTYMIST - UKS

OGÓLNOPOLSKIE REGATY ŻEGLARSKIE
w klasie OPTYMIST  - UKS
O PUCHAR BUMISTRZA ROGO¬NA
RogoĽno 30-31,07,2005

Wyniki indywidualne wg nr na żaglu nowy UKS
Pozycja  ŻagielNazwisko i ImieData urodzeniaKlubw1w2w3w4w5w6W7w8WynikWynik po 1 odrzutce
1867Apoń Joanna1992KZ KOTWICA ROGO¬NO112433411915
21043Gargulińska Karolina1993KZ KOTWICA ROGO¬NO571314322619
3931Apoń Marcin1994KZ KOTWICA ROGO¬NO364541253024
4837Pacanowski Maciej1993KZ KOTWICA ROGO¬NO843252533224
51061Braczyńska Katarzyna1992KZ KOTWICA ROGO¬NO2106165684434
6871Niklasz Grzegorz1990MUKS "RAZEM" CZERSK725726774336
7865Lizakowski Sylwester1992UKS"JEDYNKA"CZERSK9199878847253
8792Wolińska Magdalena1991VI-KING CZŁUCHÓW43151611910128064
91Stoltmann Kinga1994VI-KING CZŁUCHÓW175141013151108568
1087Gr±zlewski Dariusz1993YACHT KLUB CZŁUCHOW68711101615118468
11884Kaczor Adam1992UKS KŁECKO10131099139148773
121312Stoltmann Klaudia1995VI-KING CZŁUCHÓW1611116127201910283
131770Wolińska Joanna1993VI-KING CZŁUCHÓW1912191281212910384
141401Janowczyk Dominika1993YACHT KLUB CZŁUCHOW121512151511162211896
15688Rojek Dawid1994YACHT KLUB CZŁUCHOW142081317151720124104
16665Braczyński Tomasz1996KZ KOTWICA ROGO¬NO139131829221813135106
17401Pawłowski Dominik1998YACHT KLUB CZŁUCHOW2021181914101416132111
186Bertrandt Mateusz1993KZ KOTWICA ROGO¬NO111617242928116142113
19187Pawłowska Karolina1995YACHT KLUB CZŁUCHOW1817201416181321137116
201066Wolff Łukasz1993VI-KING CZŁUCHÓW2214162221232218158135
21402Janowczyk Dominik1995YACHT KLUB CZŁUCHOW2118242122212115163139
221089Cysdorf Paulina1993YACHT KLUB CZŁUCHOW2922221729201917175146
23873Dolny Rafał1992MUKS "RAZEM" CZERSK1523212323172526173147
24881Garbatowski Dariusz1990UKS KŁECKO2425262019242424186160
25131Rapkowski Michał1996VI-KING CZŁUCHÓW2329272718192623192163
26880Nowaczyk Tomasz1993UKS KŁECKO2524232520252325190165
27877Ogrodowski Hubert1992UKS KŁECKO2626252624262927209182
28872Wuttrich Łukasz1994MUKS "RAZEM" CZERSK2929292829282928229200
Wyniki indywidualne wg nr na żaglu stary UKS
Pozycja  ŻagielNazwisko i ImieData urodzeniaKlubw1w2w3w4w5w6W7w8WynikWynik po 1 odrzutce
1239Niklasz Rafał1992MUKS "RAZEM" CZERSK572312112215
2212Drews Angelika1990UKS "DWÓJKA' ROGO¬NO334156432923
3213Drews Fabian1992UKS "DWÓJKA' ROGO¬NO421263853125
4236Grzelak Marek1994UKS"JEDYNKA"CZERSK665427343730
5214Brzeszczyński Krzysztof1994UKS "DWÓJKA' ROGO¬NO2935487125038
6231Pestka Angelika1994UKS"JEDYNKA"CZERSK72181931226342
7240Bruska Natalia1994UKS"JEDYNKA"CZERSK857141145116551
8220Sulka Mateusz1991UKS "DWÓJKA' ROGO¬NO1491017912137558
994Borkowski Marcin1991VI-KING CZŁUCHÓW98697101777363
1096Jabłoński Mariusz1990VI-KING CZŁUCHÓW11113139156168468
11219Bartoszyk Szymon1993UKS "DWÓJKA' ROGO¬NO1011121181110108371
12QCzopek Renata1992UKŻ "WODNIAK" PIŁA1514101510139139984
1397Kobierowski Joachim1991VI-KING CZŁUCHÓW14131416121813610688
14557Misiak Katarzyna1992UKŻ "WODNIAK" PIŁA2117167155151511190
15555Jarczak Mateusz1992UKŻ "WODNIAK" PIŁA16121161814142111291
16218Bartoszyk Mateusz1995UKS "DWÓJKA' ROGO¬NO13161512131616810993
17217Kowal Fryderyk1993UKS "DWÓJKA' ROGO¬NO12101781412212111594
18211Felsmann Łukasz1993UKS "DWÓJKA' ROGO¬NO171819182121119134113
19215Darna Dawid1993UKS "DWÓJKA' ROGO¬NO1815181716172114136118
20216Kowalski Jakub1997UKS "DWÓJKA' ROGO¬NO2121212121212121147126





Artykuł ze strony BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miło¶ników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Zwi±zek Żeglarstwa POZŻ
http://www.bytyn.trz.pl/