II Regaty Jakubowe Wągrowiec 29-30.07.2006 r 

II Regaty Jakubowe

Wągrowiec 29-30.07.2006 r

Zestawienie wyników końcowych

Klasa Optymist :

Miejsce Nazwisko i imię Nr na żaglu

kolejność w wyścigach

suma pkt.

Klub

1. Pacanowski Maciej 837

2. Gargulińska Karolina 1043

3. Stróżewski Maciej 827

4. Korytowska Paulina 1061

5. Apoń Marcin 931

6. Stiler Mateusz 142

7. Ślefarski Łukasz 2

8. Braczyński Tomasz 867

9. Kowalski Patryk 1

10. Strzyżewski Jacek 51

11. Ruciński Patryk III

12. Korcz Błażej I

1 1 2 2 2

4 2 1 1 3

7 5 3 3 1

2 4 6 8 6

5 3 5 5 4

3 7 8 4 7

8 6 4 6 5

6 10 7 7 9

9 8 9 9 8

10 9 10 10 10

12 11 12 11 11

11 12 11 12 12

6

7

12

16

17

21

21

29

34

39

45

46

KŻ Kotwica Rogoźno

KŹ Kotwica Rogoźno

LKSiT Neptun Wągrowiec

KŻ Kotwica Rogoźno

KŻ Kotwica Rogożno

MKŹ Źnin

CHKŹ LOK Chodzież

KŻ Kotwica Rogoźno

CHKŹ LOK Chodzież

KŻ OPTY Chodzież

LKSiT Neptun Wągrowiec

LKSiT Neptun Wągrowiec

Klasa Cadet :

1. Apoń Joanna 55

Braczyńska Katarzyna

2. Garguliński Łukasz 382

Bertrandt Mateusz

3. Lindebna Dominika 296

Lindebna Roksana

4. Pukropp Łukasz 7

Wasilewski Piotr

5. Bocian Dagmara 355

Kostecka Monika

6. Kostka Sylwester II

Tykner Błażej

7. Budzeń Karolina I

Piwońska Weronika

8. Galus Arkadiusz BN

Winkowski Marcin

9. Tomkowiak Damian 8

Taranek Tomasz

2 1 2 1 1

 

3 2 1 2 2

 

1 3 3 4 6

 

4 5 6 7 3

 

9 7 4 3 4

 

6 4 5 5 5

 

5 6 7 8 7

 

7 8 8 6 9

 

8 DNS 9 9 8

5

 

7

 

11

 

18

 

18

 

19

 

25

 

29

 

34

KŻ Kotwica Rogoźno

 

KŻ Kotwica Rogoźno

 

KŻ Kotwica Rogoźno

 

CHKŹ LOK Chodzież

 

LKSiT Neptun Wągrowiec

 

CHKŹ LOK Chodzież

 

KŻ Ogniwo Wągrowiec

 

KŻ OPTY Chodzież

 

KŻ Ogniwo Wągrowiec

Klasa OK.- Dinghy

1. Zanto Marcin 523

2. Zanto Mariusz 123

3. Gruszka Rafał POL

4. Faustmann Jerzy 38

5. Piwoński Sławomir 9

6. Pawłowski Marcin 594

7. Stróżewski Bartosz 552

1 1 2 2 1

2 2 1 1 DNF

4 3 3 3 2

6 7 6 7 5

5 5 DNF 6 3

7 6 5 4 4

3 4 4 5 6

6

6

11

14

19

19

20

LKSiT Neptun Wągrowiec

LKSiT Neptun Wągrowiec

KŻ Kotwica Rogoźno

LKSiT Neptun Wągrowiec

MKŹ Źnin

MKŹ Źnin

LKSiT Neptun Wągrowiec

Klasa FINN

1. Zanto Jerzy 5

2. Zanto Adam 1074

3. Bryniak Radosław 16

1 2 1 1 2

2 1 2 2 1

3 3 3 3 3

5

6

12

LKSiT Neptun Wągrowiec

LKSiT Neptun Wągrowiec

LKSiT Neptun Wągrowiec

Klasa 470

1. Stróżewski Krzysztof 51

Gumny Leszek

2. Kowalski Michał 342

Rzeszewski Dawid

3. Czopek Piotr BN 27

Czopek Mariusz

1 1 1 2 2

 

2 2 2 1 1

 

3 3 3 3 3

5

 

6

 

12

LKSiT Neptun Wągrowiec

 

MKŹ Źnin

 

UKŻ Wodniak Piła

 

Klasa Omega

1. Łukaszewicz Tomasz

Stróżewski Piotr

Bocian Andrzej

2. Komorowski Bogusław

Grupa Janusz

Sobczak Zbigniew

3. Górski Grzegorz

Domagalski Tomasz

Figura Marek

4. Sokołowski Łukasz

Sokołowski Jerzy

Hoffman Waldemar

5. Cytlak Jakub

Kurek Maciej

Taranek Natalia

6. Willisch Dariusz

Hadryś Marek

Hadryś Filip

7. Wroński Jacek

Wieczorek Mateusz

Taranek Artur

90

 

 

139

 

 

62

 

 

50

 

 

38

 

 

112

 

 

37

 

1 1 1 2 4

 

 

2 2 2 3 1

 

 

DSQ 5 5 1 2

 

 

3 4 4 DNF 3

 

 

4 3 6 4 6

 

 

5 6 3 5 5

 

 

6 7 7 6 7

 

5

7

13

14

17

18

26

LKSiT Neptun Wągrowiec

 

 

Pocztowiec Poznań

 

 

KŻ Kotwica Rogoźno

 

 

KŻ Ogniwo Wągrowiec

 

 

KŻ Ogniwo Wągrowiec

 

 

LKSiT Neptun Wągrowiec

 

 

KŻ Ogniwo Wągrowiec





Artykuł ze strony BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
http://www.bytyn.trz.pl/