BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ :: Pływać każdy może trochę szybciej lub ...
 
BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
12 Gru, 2018 - 13:09  


Menu serwisu



REKLAMA

Jesienna promocja na rejestracje domen i hosting.
ŻAGLOWNIA
Janusz Olszewski
Szycie żagli
naprawa żagli
tel.091/56 21 335
kom.606 258 706
73-108 Morzyczyn
ul.Mickiewicza
www.polsails.pl

Rejsy, Chorwacja, obozy, szkolenia żeglarskie

TRANSPORT JACHTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH LUB
WYNAJEM PRZYCZEPY PODŁODZIOWEJ
Poznań (wielkopolskie)
Wałcz (zachodniopomorskie) 
Transport jachtów i łodzi motorowych
o masie do 2,5 tony i długości 9 metrów na terenie kraju i za granicą.
Wjeżdżamy do wody.
Kontakt:
tel. +48 602-884-796
predatorsystem@onet.eu



Kto jest online

 Witaj Przybyszu!
Dołącz do Nas



Zarejestruj się za darmo, aby uzysakć specjalne przywileje

 Utwórz konto
 Login:
Użytkownik:


Hasło:


Zapamiętaj mnie

Użytkownicy: Online:
Użytkownicy: Użytkownicy:0
Goście: Goście:2
Razem: Razem:2
 Użytkownicy online
Brak użytkowników online...
XXX Mistrzostwa POZŻ

(854 razem słów w tym tekście)
(4932 Odsłon)   Strona gotowa do druku

KlasaSPARK

                           
M-ceNr jachtu

Klasa

Imię i Nazwisko

Rocznik

Klub

Wyścig IWyścig IIWyścig IIIWyścig IVWyścig VWyścig VIWyścig VIIWyścig VIIIWyścig IXSuma PKT

1PI 271SPARK

Szczęsny Ryszard
Janicki Dariusz
Grudziński Waldemar

1958AKŻ'90 Wałcz* 31131----6

2PI 251SPARK

Wyszkowski Adam
Borodin Aleksander
Malinowska Magda

1948AKŻ'90 Wałcz1221* 3----6

3PI 234SPARK

Żebrowski Maciej
Parandyk Bogusław
Parandyk Michał

1984AKŻ'90 Wałcz2* 3322----9
4PI 295SPARK

Kruczyńska Elżbieta
Sumelka Wojciech
Kruczyńska Bożena
Kruczyński Zbigniew

1980
1980
1957
1955
AKŻ'90 Wałcz44* DNSDNFDNS----20

5PI 235SPARK

Biernacki Adam
Biernacki Leszek
Biernacka Joanna

1980

1980
AKŻ'90 Wałcz* DN FDNSDNSDNSDNS----24

KlasaOrion
M-ceNr jachtu

Klasa

Imię i Nazwisko

Rocznik

Klub

Wyścig IWyścig IIWyścig IIIWyścig IVWyścig VWyścig VIWyścig VIIWyścig VIIIWyścig IXSuma PKT

1PI 304Orion

Kiedrowski Franciszek
Kiedrowska Aleksandra
Kiedrowski Franciszek Jr

1956AKŻ'90 Wałcz* 21211----5

2PI 135Orion

Radomski Marcin
Radomska Asia
Kruszyna Mariusz
Szuflet Katarzna

1979
1980
1978
1982
KZ Opty Chodziez1* DNF122----6

3PI 197Orion

Nowak Bartłomiej
Nowak Maciej
Strzelecki Sebastian
Speyer Janusz

1974

KŻ Szkwał Piła* DNSDNSDNS43----17

4PI 337Orion

Sindrewicz Kazimierz
Sindrewicz Michał
Murzicz Dżemila

0AKŻ'90 Wałcz* DNSDNSDNS34----17

Klasa

Sasanka 620

                         
M-ceNr jachtu

Klasa

Imię i Nazwisko

Rocznik

Klub

Wyścig IWyścig IIWyścig IIIWyścig IVWyścig VWyścig VIWyścig VIIWyścig VIIIWyścig IXSuma PKT

1PI 10Sasanka 620

Wojnicki Adam
Strzałkowski Adam
Strzałkowska Katarzyna
Kila Magdalena

1972

TKŻ Bryza* 22121----6

2PI 73Sasanka 620

Wiśniewski Piotr
Grams Julita
Parecki Józef

1960TKŻ Bryza41* DNS12----8

3PI 298Sasanka 620

Strzałkowski Stranisław
Strzałkowska Ewa
Strzakowski Mikołaj

1952CHKZ LOK Chodziez1* 3333----10

4PI 354Sasanka 620

Stefanowicz Janusz
Markiewicz Grzegorz
Piątek Wieslaw

1957TKŻ Bryza3* 4244----13

                               
KlasaWOLNA

                           
M-ceNr jachtu

Klasa

Imię i Nazwisko

Rocznik

Klub

Wyścig IWyścig IIWyścig IIIWyścig IVWyścig VWyścig VIWyścig VIIWyścig VIIIWyścig IXSuma PKT

145MICRO

Preiss Marian
Wajs Konrad
Wajs Jacek
Wajs Alicja

1949JK Stowarzyszenie Miedwie* 31112----5

23MICRO

Rohde Sławomir
Mycielski Mirosław
Mycielski Mateusz
Mycielski Karol

1974

KŻ Opty Chodzież42* DNF21----9

3POL 41MICRO

Zanto Jerzy
Gajewski Maciej
Rączkowiak Tomasz

1952LKSiT Neptun Wągrowic2* 3233----10

4PI 205Sportina 600

Wysocki Janusz
Wysocka Karolina
Wysocki Bartosz

1961HOW Trzcianka143* 74----12

5555TES 660

Spieczyński Czesław
Spieczyńska Agnieszka
Krótki Leszek
Jastrzębski Jacek
Krótki Mateusz

1960

KŻ Żagiel Piła554* 87----21

62362Fokus 650

Jura Przemysław
Trzebiatowski Krzysztof
Niesiewicz Krzysztof
Marcinkowski Mariusz

1961

HOW Trzcianka* 87765----25

7PI 51Sasanka 660

Huzarewicz Nina
Huzarewicz Marek
Huzarewicz Jolanta

1988Szkwał Philips* 98658----27

8647Micro

Poręba Łukasz
Grudziński Waldemar
Wasilewski Damian

1982Bractwo Żeglarskie Czaplinek765* 1010----28

9pol 4228Aster

Repczyński Piotr
Repczyńska Danuta
Repczyńska Jagoda
Repczyńska Justyna

1963

-6* DNSDNS46----30

10PI 82Zefir

Kuźnicki Andrzej
Kuźnicka Jadwiga
Janicka Marta

1956KŻ Kliwer Piła* DN FDNSDNF99----46

11PI 163SAM

Tylicki Henryk
Lisiak Jerzy
Tylicka Joanna
Borowski Jan

1949

KŻ Kliwer Piła10* DNFDNFDNSDNS----52

12PI 232Venus

Koniuszy Janusz
Chudzińska Renata
Rudzińska Barbara

1946TKŻ Bryza* DN FDNSDNSDNSDNS----56

13aplauzAster

Godzisz Jarosław
Żurawicz Mirosława
Bartoszewski Henryk

1958KŻ Kliwer Piła* DNFDNSDNSDNSDNS----56

Klasa

Omega- Sport

                         
M-ceNr jachtu

Klasa

Imię i Nazwisko

Rocznik

Klub

Wyścig IWyścig IIWyścig IIIWyścig IVWyścig VWyścig VIWyścig VIIWyścig VIIIWyścig IXSuma PKT

190Omega- Sport

Łukaszewicz Tomasz
Bocian Andrzej
Skrzelewski Robert

1971LKSiT Neptun Wągrowiec21* DN F11----5

262Omega- Sport

Górski Grzegorz
Garguliński Paweł
Figura Marek

1983KŻ Kotwica Rogoźno12* DN F22----7

313Omega- Sport

Strumnik Michał
Chabera Marek
Dziubiński Roman

0Sport Chodzież3* DNSDNSDNSDNS----15

Klasa

OMEGA

                           
M-ceNr jachtu

Klasa

Imię i Nazwisko

Rocznik

Klub

Wyścig IWyścig IIWyścig IIIWyścig IVWyścig VWyścig VIWyścig VIIWyścig VIIIWyścig IXSuma PKT

1PI 76OMEGA

Gościński Marcin
Gościński Sławomir
Badowski Marek

1977KŻ Opty Chodzież1111* 3----4

2PI 61OMEGA

Nowicki Andrzej
Lasota Daniel
Straga Marta

1966KŻ Opty Chodzież* 22221----7

3aktywOMEGA

Kotwicki Andrzej
Jastrzębski Rafał
Kotwicka Marta

1966HOW Trzcianka* 43334----13

4PI 158OMEGA

Gawrysiak Jarosław
Janicka Aleksandra
Jędrzejewska Aleksandra
Gawrysiak Maciej
Gawrysiak Alina

1958


KŻ Kliwer Piła5445* 6----18

5PI 221OMEGA

Ozga Wojciech
Ozga Małgorzata
Rudziński Marek

1965Szkwał Philips3* DNFDNF42----19

6PI 283OMEGA

Isajewicz Piotr
Pikusa Piotr
Kupc Alicja

1985HOW Trzcianka6* DNSDNS65----27

7PI 192OMEGA

Zuber Marta
Gac Wojciech
Gasperowicz Marcin

1988KŻ Kliwer Piła* DNF5DNSDNSDNS----35

8PI 125OMEGA

Romanowski Zbigniew
Dziadosz Stanisław
Romanowska Anna
Dziadosz Jolanta

1953

KŻ Mewa Piła* DNFDNSDNSDNSDNS----40

938OMEGA

Cyklak Jakub
Kurek Maciej
Kantorski Łukasz

1989KŹ Ogniwo Wągrowiec* DNFDNSDNSDNSDNS----40

KlasaOPT

                           
M-ceNr jachtu

Klasa

Imię i Nazwisko

Rocznik

Klub

Wyścig IWyścig IIWyścig IIIWyścig IVWyścig VWyścig VIWyścig VIIWyścig VIIIWyścig IXSuma PKT
11043

OPT

Gargulińska Karolina

1993

KŻ Kotwica Rogoźno

* 411422---10
21199

OPT

Socha Paweł

1991

UKZ Keja Miroslawiec

2* 43311---10
3392

OPT

Magdziarz Anna

1993

HOW Trzcianka

3* 102133---12
4391

OPT

Lasyk Mateusz

1993

HOW Trzcianka

* 555244---20
5390

OPT

Komarowski Jan

1994

HOW Trzcianka

1* 64565---21
62

OPT

Ślefarski Łukasz

1994

CHKŻ Chodzież

* 827756---27
7837

OPT

Pacanowski Maciej

1993

KŻ Kotwica Rogoźno

636* 988---31
8827

OPT

Stróżewski Maciej

1996

LKSiT Neptun Wagrowiec

77* DNS6117---38
9611

OPT

Trusiak Adrian

1993

CHKŻ Chodzież

109* DNS899---45
10867

OPT

Braczyński Tomasz

1996

KŻ Kotwica Rogoźno

988* 111011---46
11931

OPT

Krytowska Paulina

1994

KŻ Kotwica Rogoźno

1111* DNS10710---49
KlasaOPT UKS

M-ceNr jachtu

Klasa

Imię i Nazwisko

Rocznik

Klub

Wyścig IWyścig IIWyścig IIIWyścig IVWyścig VWyścig VIWyścig VIIWyścig VIIIWyścig IXSuma PKT
141

OPT UKS

Krzysztoforski Piotr

1996

Keja Mirosławiec

* 611111---5
2405

OPT UKS

Kubacki Mikołaj

1995

HOW Trzcianka

132* 763---15
3401

OPT UKS

Czajka Radosław

1995

HOW Trzcianka

2* 55332---15
444

OPT UKS

Skoczek Maciej

1996

Keja Mirosławiec

44* 7244---18
545

OPT UKS

Danych Maciej

1996

Keja Mirosławiec

37* 8525---22
6407

OPT UKS

Trociński Jakub

1996

HOW Trzcianka

5* 84888---33
7403

OPT UKS

Guźmińska Dominika

1996

HOW Trzcianka

* 102310109---34
8406

OPT UKS

Stańczyk Agata

1996

HOW Trzcianka

86* 9677---34
947

OPT UKS

Kozłowski Filip

1995

Keja Mirosławiec

* DNSDNSDNS456---41
1050

OPT UKS

Skoczek Jakub

1998

Keja Mirosławiec

7969* DN F10---41
1146

OPT UKS

Skrzyński Sebastian

1996

Keja Mirosławiec

910* DNS1211DNS---55
1248

OPT UKS

Zajączkowski Jakub

1996

Keja Mirosławiec

11* DNFDNS119DN F---57
KlasaCadet

                           
M-ceNr jachtu

Klasa

Imię i Nazwisko

Rocznik

Klub

Wyścig IWyścig IIWyścig IIIWyścig IVWyścig VWyścig VIWyścig VIIWyścig VIIIWyścig IXSuma PKT
1382

Cadet

Garguliński Łukasz
Betrandt Mateusz

1992
1993

KŻ Kotwica Rogoźno

* 221111---6
25

Cadet

Apoń Joanna
Braczyńska Katarzyna

1992
1992

KŻ Kotwica Rogoźno

11* 2222---8
3197

Cadet

Wasilewski Piotr
Pukropp Łukasz

1991
1993

CHKŻ Chodzież

33* DN F443---17
4355

Cadet

Bocian Dagmara
Kostecka Monika

1991
1991

LKSiT Neptun Wągrowiec

* DNFDNSDNS334---20
KlasaFinn

                           
M-ceNr jachtu

Klasa

Imię i Nazwisko

Rocznik

Klub

Wyścig IWyścig IIWyścig IIIWyścig IVWyścig VWyścig VIWyścig VIIWyścig VIIIWyścig IXSuma PKT
11074

Finn

Zanto Adam

1958

LKSiT Neptun Wągrowiec

12111* DNF---6
216

Finn

Stróżewski Krzysztof

1963

LKSiT Neptun Wągrowiec

21222* DNF---9
35

Finn

Rączkowiak Piotr

1969

LKSiT Neptun Wągrowiec

33333* DNF---15
44

Finn

Faustman Jerzy

1967

LKSiT Neptun Wągrowiec

444* DN F4DNF---21
KlasaOK- Ding

                           
M-ceNr jachtu

Klasa

Imię i Nazwisko

Rocznik

Klub

Wyścig IWyścig IIWyścig IIIWyścig IVWyścig VWyścig VIWyścig VIIWyścig VIIIWyścig IXSuma PKT
1523

OK- Ding

Zanto Marcin

1979

LKSiT Neptun Wągrowiec

11111* DN F---5
2552

OK- Ding

Gruszka Rafał

1976

KŻ Kotwica Rogoźno

32* DN F321---11
338

OK- Ding

Stróżewski Bartek

1991

LKSiT Neptun Wągrowiec

2* DN FDN F232---14
4123

OK- Ding

Zanto Mariusz

1976

LKSiT Neptun Wągrowiec

* DNSDNSDNSDNSDNSDNS---25
Klasa420

M-ceNr jachtu

Klasa

Imię i Nazwisko

Rocznik

Klub

Wyścig IWyścig IIWyścig IIIWyścig IVWyścig VWyścig VIWyścig VIIWyścig VIIIWyścig IXSuma PKT
1bn420

Nowicki Maciej
Pietrusiak Patrycja

1988
1991

KŻ Opty Chodzież

111* DNSDNSDNS---11
2biały420

Ptaszyński Paweł
Magoń Aleksandra

1989
1988

Kliwer Piła

* DNSDNSDNSDNSDNSDNS---20
3czer420

Galus Arkadiusz
Strzyżewski Jacek

0

KŻ Opty Chodzież

* DNSDNSDNSDNSDNSDNS---20
Klasa470

M-ceNr jachtu

Klasa

Imię i Nazwisko

Rocznik

Klub

Wyścig IWyścig IIWyścig IIIWyścig IVWyścig VWyścig VIWyścig VIIWyścig VIIIWyścig IXSuma PKT
13684470

Gumny Marcin
Gumny Leszek

1991
1963

LKSiT Neptun Wągrowiec

11* DNS11DN F---8
251470

Bryniak Radosław
Bryniak Konrad

1970
1995

LKSiT Neptun Wągrowiec

* DNFDNSDNS22DN F---16
31470

Apostoł Franciszek
Kowalski Henryk

1980
1979
0* DNSDNSDNSDN FDN FDN F---20
  

[ Wróć do Regaty 2006 oficjalne wyniki | Spis sekcji ]
Footerdot.gif
Pływać każdy może trochę szybciej lub ...   

A ja wiatr i słońce, I horyzont bez końca. A ja wiatr i woda - Twoich słów szkoda!
REDAKCJA Produkcja i utrzymanie w internecie   magmart na www.postnuke.com warunki korzystania z serwisu
Korzystamy z serwera  EWAN.PL