BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ :: Pływać każdy może trochę szybciej lub ...
 
BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
22 Sty, 2018 - 03:24  


Menu serwisu



REKLAMA

Jesienna promocja na rejestracje domen i hosting.
kamizelki, koła ratunkowe, sprzęt ratunkowy

Komis samochodowy, skpu sprzedaż samochodów, zamiana, kredyty




WYSZUKAJ W ALLEGRO

ŻAGLOWNIA
Janusz Olszewski
Szycie żagli
naprawa żagli
tel.091/56 21 335
kom.606 258 706
73-108 Morzyczyn
ul.Mickiewicza
www.polsails.pl

Rejsy, Chorwacja, obozy, szkolenia żeglarskie

TRANSPORT JACHTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH LUB
WYNAJEM PRZYCZEPY PODŁODZIOWEJ
Poznań (wielkopolskie)
Wałcz (zachodniopomorskie) 
Transport jachtów i łodzi motorowych
o masie do 2,5 tony i długości 9 metrów na terenie kraju i za granicą.
Wjeżdżamy do wody.
Kontakt:
tel. +48 602-884-796
predatorsystem@onet.eu



Kto jest online

 Witaj Przybyszu!
Dołącz do Nas



Zarejestruj się za darmo, aby uzysakć specjalne przywileje

 Utwórz konto
 Login:
Użytkownik:


Hasło:


Zapamiętaj mnie

Użytkownicy: Online:
Użytkownicy: Użytkownicy:0
Goście: Goście:1
Razem: Razem:1
 Użytkownicy online
Brak użytkowników online...
Bryza 2006

(255 razem słów w tym tekście)
(4464 Odsłon)   Strona gotowa do druku

Wyniki regat "Puchar Jesiennej Bryzy"
Klasa Omega Sport
L.p.Nr JachtuZałogaKlubBieg IBieg IIBieg IIISuma
1221Ozga WojciechSzkwał "PHILIPS" Piła1124
Ozga Małgorzata
Lotko Marta
262Górski GrzegorzNEPTUN Wšgrowiec2316
Grzechowiak Jan
Sierzchuła Henryk
390Nowicki MaciejNEPTUN Wšgrowiec3238
Bocian Andrzej
Magdziarz Krzysztof
4AktywKotwicki AndrzejHOW MDK TrzciankaDNF4415
Kotwicka Marta
Isajewicz Piotr
5ZyletaPoremba ŁukaszOSW Czaplinek45615
Duda Marek
Wasilewski Radosław
6158Gawrysiak JarosławKliwer Piła56516
Gawrysiak Alina
Janicka Aleksandra
Klasa Omega STD
L.pNr JachtuZałogaKlubBieg IBieg IIBieg IIISuma
161Nowicki AndrzejOPTY Chodzież1113
Lasota Daniel
Wieczorek Mariusz
276Gościński MarcinOPTY Chodzież2226
Gościński Sławomir
Badowski Marek
34Filipiak LeszekOPTY Chodzież3339
Filipiak Wioletta
Latosińska Ilona
4190Domowicz JacekN.Z.45514
Szczepaniak Krzysztof
Kosela Cezary
5192Zuber MartaKliwer PiłaDNF4414
Salecka Anna
Wilowski Sławomir
Klasa Sasanka
L.pNr JachtuZałogaKlubBieg IBieg IIBieg IIISuma
173Wiśniewski PiotrTKŻ Bryza1214
Grams Julita
Szpek Zenon
210Wojnicki AdamTKŻ Bryza2125
Płonowski Leszek
Lewandowski Rafał
351Lotko EdwardSzkwał "PHILIPS" Piła43310
Huzarewicz Marek
Pawlak Marek
4354Stefanowicz JanuszTKŻ Bryza34411
Markiewicz Grzegorz
Adamczyk Beata
51181Sindrewicz JanAKŻ 9065516
Sindrewicz Agnieszka
Izban Dariusz
644Rentz JurgenOPTY Chodzież56617
Streich Marlena
Kruszyna Maria
Klasa Orion
L.pNr JachtuZałogaKlubBieg IBieg IIBieg IIISuma
1337Sindrewicz MichałAKŻ 902125
Sindrewicz Kazimierz
Dzemila Murzice
2304Kiedrowski FranciszekAKŻ 904419
Kiedrowska Aleksandra
Jankowska Justyna
31Wacławek RomanTKŻ Bryza15410
Nowak Krzysztof
Nowak Tomasz
4197Gasperowicz JerzySzkwał "PHILIPS" Piła52310
Kamiński Marcin
Klimowicz Bartosz
5135Radomski MarcinOPTY Chodzież33511
Radomska Joanna
Kruszyna Mariusz
6595Nakonieczny WojciechN.Z.66618
Błoński Michał
Woźniak Florian
791Korabiewski MaciejTKŻ BryzaDNFDNF723
Gembora Joanna
Gembora Sławomir
Klasa Spark
L.pNr JachtuZałogaKlubBieg IBieg IIBieg IIISuma
1202Hering MieczysławAKŻ 901135
Hering Kacper
Sobecki Dariusz
2234Zebrowski PawełAKŻ 902226
Zebrowski Maciej
Frankiewicz Marek
3271Szczęsny RyszardAKŻ 9055111
Grudziński Waldemar
Janicki Dariusz
4146Radkiewicz KamilAKŻ 9034411
Cierpisz Krzysztof
Radkiewicz Kamila
5291Sawicki MariuszAKŻ 9043512
Parandyk Michał
Sawicka Marta
6295Kruczyński BartłomiejAKŻ 9066618
Orłowski Michał
Bogdan Daria
7235Pacholska JoannaAKŻ 9077DNS23
Biernacki Leszek
Makaroński Dariusz
8323Sztyczka PiotrAKŻ 908DNFDNS26
Sobecki Maciej
Sobecki Krzysztof
Klasa Wolna
L.pNr JachtuZałogaKlubBieg IBieg IIBieg IIISuma
1PerełkaJanke MarekTKŻ Bryza2215
Kluk Karol
Szymczyk Sławomir
2205Wysocki JanuszHOW MDK Trzcianka3137
Wysocki Bartek
Janik Jan
34228Repczyński PiotrN.Z.43512
Repczyńska Danuta
Repczyńska Jagoda
441Zanto JerzyNEPTUN Wšgrowiec17614
Gajewski Maciej
Szulc Daniel
5327Wróblewski WaldemarAKŻ 90104216
Kwasek Piotr
Kwasek Paweł
6AplauzGodzisz JarosławKliwer Piła86418
Żurowicz Mirosława
Bartoszewski Henryk
7232Rudziński MarekTKŻ Bryza581023
Rudzińska Barbara
Chydzińska Renata
8BamaIlczyszyn MarianAKŻ 90711826
Działoszyńska Henryka
Ilczyszyn Paweł
93Rohde SławomirOPTY Chodzież613928
Rohde Marcin
Mycielski Mirosław
10555Spieczyński CzesławŻagiel Piła1214733
Spieczyńska Agnieszka
Topczenko Waldemar Katarzyna
Eysymontt
11102Ozga HenrykSzkwał "PHILIPS" Piła9101433
Ozga Janina
Lotko Hanna
12ZefirKuźnicki AndrzejKliwer Piła1191535
Kuźnicka Jadwiga
Janicka Marta
13PegazBarchan WiesławN.Z.1451736
Jadach Michał
Jadach Sławomir
1454Koniuszy AndrzejN.Z.13121338
Stefanowicz Jacek
Słomczyński Maciej
15ElbimboGozdal AndrzejSzkwał "PHILIPS" Piła17151143
Górniak Marek
Mieczkowski Tomasz
16FokusTrzebiatowski KrzysztofHOW MDK Trzcianka15171244
Jura Jakub
Zasada Maciej
17647Grudziński WaldemarBractwo Żeglarskie Cz.16161648
Kurowska Agnieszka
Wasilewski Dawid
18KormoranZieliński MieczysławŻagiel Piła18181854
Majerowicz Aleksander
Pawliczyn Kazimierz
  

[ Wróć do Regaty 2006 oficjalne wyniki | Spis sekcji ]
Footerdot.gif
Pływać każdy może trochę szybciej lub ...   

A ja wiatr i słońce, I horyzont bez końca. A ja wiatr i woda - Twoich słów szkoda!
REDAKCJA Produkcja i utrzymanie w internecie   magmart na www.postnuke.com warunki korzystania z serwisu
Korzystamy z serwera  EWAN.PL