BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ :: Pływać każdy może trochę szybciej lub ...
 
BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
25 Kwi, 2018 - 22:19  


Menu serwisu



REKLAMA

Jesienna promocja na rejestracje domen i hosting.
kamizelki, koła ratunkowe, sprzęt ratunkowy

Komis samochodowy, skpu sprzedaż samochodów, zamiana, kredyty




WYSZUKAJ W ALLEGRO

ŻAGLOWNIA
Janusz Olszewski
Szycie żagli
naprawa żagli
tel.091/56 21 335
kom.606 258 706
73-108 Morzyczyn
ul.Mickiewicza
www.polsails.pl

Rejsy, Chorwacja, obozy, szkolenia żeglarskie

TRANSPORT JACHTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH LUB
WYNAJEM PRZYCZEPY PODŁODZIOWEJ
Poznań (wielkopolskie)
Wałcz (zachodniopomorskie) 
Transport jachtów i łodzi motorowych
o masie do 2,5 tony i długości 9 metrów na terenie kraju i za granicą.
Wjeżdżamy do wody.
Kontakt:
tel. +48 602-884-796
predatorsystem@onet.eu



Kto jest online

 Witaj Przybyszu!
Dołącz do Nas



Zarejestruj się za darmo, aby uzysakć specjalne przywileje

 Utwórz konto
 Login:
Użytkownik:


Hasło:


Zapamiętaj mnie

Użytkownicy: Online:
Użytkownicy: Użytkownicy:0
Goście: Goście:4
Razem: Razem:4
 Użytkownicy online
Brak użytkowników online...
II Regaty Żeglarskie o Srebrną Szeklę Szwajcarii Chodzieskiej Chodzież 12 - 13 maja 2007 r.

(358 razem słów w tym tekście)
(3970 Odsłon)   Strona gotowa do druku

II Regaty Żeglarskie

o Srebrną Szeklę Szwajcarii Chodzieskiej

Chodzież , 12 – 13 maja 2007 r.

Wyniki ostateczne

Klasa : Optymist

Miejsce

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Załoga

Grgulińska Karolina

Pacanowski Maciej

Ślefarski Łukasz

Stróżewski Maciej

Apoń Marcin

Trusiak Adrian

Michalewski Mateusz

Michalewski Patryk

Ruciński Patryk

Galus Arkadiusz

Korcz Błażej

Gmaj Michał

Ruciński Bartosz

Dąbkowski Stanisław

Sobocińska Sandra

Dudek Maciej

Dudek Monika

Klub

KŻ Kotwica Rogoźno

KŻ Kotwica Rogoźno

ChKŻ LOK Chodzież

LKSiT Neptun Wągrowiec

KŻ Kotwica Rogoźno

ChKŻ LOK Chodzież

ChKŻ LOK Chodzież

ChKŻ LOK Chodzież

LKSiT Neptun Wągrowiec

KŻ Opty Chodzież

LKSiT Neptun Wągrowiec

ChKŻ LOK Chodzież

LKSiT Neptun Wągrowiec

ChKŻ LOK Chodzież

UKŻ Wodniak Piła

UKŻ Wodniak Piła

UKŻ Wodniak Piła

Miejsce

1 1 1 2 4

5 4 3 1 1

2 2 5 4 3

4 7 6 3 2

6 3 2 5 6

3 5 4 6 5

7 8 8 7 7

11 6 9 8 16

8 9 11 10 8

9 11 10 9 11

10 12 14 13 9

14 13 7 12 14

12 14 13 11 13

13 10 12 DNF 17

DNS DNS DNS DNS 10

DNS DNS DNS DNS 12

DNS DNS DNS DNS 15

Suma pkt.

5

9

11

15

16

17

29

34

35

39

44

46

49

52

64

66

69

Klasa : Omega Sport

1.

Górski Grzegorz

Bertrandt Mateusz

Gruszka Rafał

KŻ Kotwica Rogoźno

1 3 2 2 1

6

2.

Łukaszewicz Tomasz

Magdziarz Krzysztof

Bocian Andrzej

LKSiT Neptun Wągrowiec

3 2 1 1 2

6

3.

Podziemski Łukasz

Hadryś Marek

Maćkowiak Wojciech

LKSiT Neptun Wągrowiec

2 1 3 3 3

9

Klasa : Omega Standard

1.

Nowicki Andrzej

Nowicki Maciej

Wieczorek Mariusz

KŻ Opty Chodzież

1 2 2 1 1

5

2.

Gościński Marcin

Gościński Sławomir

Giedrys Piotr

KŻ Opty Chodzież

2 1 1 2 2

6

3.

Kotwicki Andrzej

Isajewicz Piotr

Jastrzębski Rafał

HOW MDK Trzcianka

3 3 3 3 3

12

4.

Badowski Marek

Czekiel Rafał

Pietrzkiewicz Adrian

KŻ Opty Chodzież

4 4 4 4 4

16

5.

Trębacz Artur

Trębacz Alicja

Trębacz Emilia

KŻ Opty Chodzież

DNF 5 6 5 5

21

6.

Lasota Grzegorz

Chmielewski Bartosz

Działoszyńska Henryka

ChKŻ LOK Chodzież

5 6 5 6 7

22

7.

Faustmann Jerzy</SPAN>

Streich Marlena

Wekwert Tomasz

KŻ Opty Chodzież

6 7 7 7 6

26

Sędzia Główny

Kruszyna Ryszard

  

[ Wróć do regaty 2007 | Spis sekcji ]
Footerdot.gif
Pływać każdy może trochę szybciej lub ...   

A ja wiatr i słońce, I horyzont bez końca. A ja wiatr i woda - Twoich słów szkoda!
REDAKCJA Produkcja i utrzymanie w internecie   magmart na www.postnuke.com warunki korzystania z serwisu
Korzystamy z serwera  EWAN.PL