BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ :: Pływać każdy może trochę szybciej lub ...
 
BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
18 Cze, 2018 - 14:59  


Menu serwisu



REKLAMA

Jesienna promocja na rejestracje domen i hosting.
kamizelki, koła ratunkowe, sprzęt ratunkowy

Komis samochodowy, skpu sprzedaż samochodów, zamiana, kredyty




WYSZUKAJ W ALLEGRO

ŻAGLOWNIA
Janusz Olszewski
Szycie żagli
naprawa żagli
tel.091/56 21 335
kom.606 258 706
73-108 Morzyczyn
ul.Mickiewicza
www.polsails.pl

Rejsy, Chorwacja, obozy, szkolenia żeglarskie

TRANSPORT JACHTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH LUB
WYNAJEM PRZYCZEPY PODŁODZIOWEJ
Poznań (wielkopolskie)
Wałcz (zachodniopomorskie) 
Transport jachtów i łodzi motorowych
o masie do 2,5 tony i długości 9 metrów na terenie kraju i za granicą.
Wjeżdżamy do wody.
Kontakt:
tel. +48 602-884-796
predatorsystem@onet.eu



Kto jest online

 Witaj Przybyszu!
Dołącz do Nas



Zarejestruj się za darmo, aby uzysakć specjalne przywileje

 Utwórz konto
 Login:
Użytkownik:


Hasło:


Zapamiętaj mnie

Użytkownicy: Online:
Użytkownicy: Użytkownicy:0
Goście: Goście:4
Razem: Razem:4
 Użytkownicy online
Brak użytkowników online...
XVIII Regaty Turystyczne AKŻ 90

(766 razem słów w tym tekście)
(5055 Odsłon)   Strona gotowa do druku

XVIII Regaty Turystyczne AKŻ 90

Nakielno 16 – 17 . 06 . 2007 r.

Wyniki ostateczne

Klasa : Orion
M-ceZałogaKlubM-ce w wyścigusuma pkt.
1. Radomski MarcinKŻ Opty Chodzież1 1 1 1 2 36 6
Radomska Joanna
Kruszyna Mariusz
2.

Nakonieczny Wojciech

niezrzeszeni2 2 2 2 3 210
Bliniak Jacek
Woźniak Florian
3. Kiedrowski FranciszekAKŻ 90 WałczDNS DNS DNS 3 1 113
Kiedrowski Franciszek J.
Bieleń Małgorzata

 

Klasa : Sasanka

1. Wiśniewski PiotrTKŻ Bryza Trzcianka1 1 1 1 1 DNS5
Gram Julita
Latos Michał
2. Stefanowicz JanuszTKŻ Bryza Trzcianka2 2 2 3 3 110
Markiewicz Grzegorz
Widawski Roman
3. Kruczyński BartłomiejAKŻ 90 Wałcz3 3 3 2 2 212
Kruczyńska Bożena
Kruczyński Zbigniew
Samellka Wojciech
4. Rentz Jurgen KŻ Opty Chodzież4 DNF DNS 4 4 422
Streich Marlena
Streich Martyna
Streich Arkadiusz

Klasa : Omega
1. Gościński MarcinKŻ Opty Chodzież1 1 1 1 14
Giedrys Piotr
Gościński Sławomir
2. Maćkowiak WojciechLKSiT Neptun Wągrowiec3 2 3 2 29
Bocian Andrzej
Skrzelewski Robert
3. Kotwicki AndrzejHOW-MDK Trzcianka2 3 2 3 310
Jastrzębski Rafał
Hresiukiewicz Katarzyna
4. Korabiewski MaciejUKŻ Wodniak Piła4 4 4 4 416
Chłystun Mateusz
Czopek Renata
Kościelski Damian

Klasa : Spark
1. Hering MieczysławAKŻ 90 Wałcz2 3 1 1 15
Sobiecki Dariusz
Przybylski Paweł
2. Radkiewicz KamilAKŻ 90 Wałcz1 2 4 2 27
Radkiewicz Marcin
Górski Stanisław
3. Żebrowski PawełAKŻ 90 Wałcz3 1 2 4 410
Towarnicki Jakub
Parandyk Bogusław
4.Wyszkowski Adam AKŻ 90 Wałcz4 4 3 3 313
Borodin Aleksander
Wyszkowska Magdalena
5.Mirowicz StanisławAKŻ 90 WałczDNS 5 5 DNS DNS34
Modliński Dariusz
Płotka Sławomir
Ruth Marta
6.Sztuczka Piotr AKŻ 90 Wałcz6 DNS 6 DNS DNS36
Sztuczka Monika
Sztuczka Michał
Mocarska Dorota
Mocarska Marta
Mocarska Ala
Mocarski Stefan
7. Okienko JerzyAKŻ 90 WałczDNS 6 7 DNS DNS37
Okienko Wojciech
Olechnowicz Jerzy
8. Maćkowiak MariuszAKŻ 90 Wałcz5 DNS DNS DNS DNS41
Maćkowiak Aleksandra
Mielcarek Anna
Mielcarek Sławomir

Klasa : Wolna
1. Wojnicki AdamTKŻ Bryza Trzcianka4 2 1 1 1 16
Strzałkowska Katarzyna
Strzałkowski Adam
2. Wysocki JanuszHOW-MDK Trzcianka2 1 3 2 3 210
Janik Jan
Wysocki Bartosz
3. Bryniak RadosławLKSiT Neptun Wągrowiec1 DNS DNS 3 2 322
Schulz Daniel
Schulz Brajan
Gajewski Maciej
4. Wegner AndrzejWierni Wałcz3 7 6 4 4 522
Skupin Piotr
Bączkiewicz Tomasz
5. Lotko EdwardSzkwał Piła5 3 7 7 5 424
Lotko Hanna
Lotko Marta
Behrend Dariusz
6. Gościński DariuszKŻ Opty Chodzież7 4 2 6 6 725
Gościńska Aleksandra
Gościński Kamil
Szychta Wiktoria
7. Godzisz JarosławKliwer Piła9 8 5 5 7 631
Żurawicz Mirosława
Ratajczak wiktor
8. Januszewski KazimierzUKŻ Wodniak Piła8 6 8 8 9 838
Kowalski Sebastian
Fiedorowicz Bogdan
Kowalska Ewa
9. Ilczyszyn Marian AKŻ 90 Wałcz6 5 4 DNS DNS DNS41
Ilczyszyn Paweł
Ilczyszyn Barbara
10. Klingbeil Willi 1 Werner11 9 9 DNS DNS DNS55
Plampert Eliesabeth
Plampert Roland
11. Sindrewicz Kazimierz AKŻ 90 WałczDNS DNS DNS DNS 8 DNS60
Kwasek Piotr
Kwasek Paweł
12. Makowiecki MirosławBryza Rynarzewo10 DNF DNS DNS DNS DNS62
Grzechnik Marcin
Jastrzębski Jacek
Pyzacki Cezary
Krutki Lesław
Kubisz Ryszard
Gotowała Krzysztof

Sędzia Główny

Eugeniusz Lasota

  

[ Wróć do regaty 2007 | Spis sekcji ]
Footerdot.gif
Pływać każdy może trochę szybciej lub ...   

A ja wiatr i słońce, I horyzont bez końca. A ja wiatr i woda - Twoich słów szkoda!
REDAKCJA Produkcja i utrzymanie w internecie   magmart na www.postnuke.com warunki korzystania z serwisu
Korzystamy z serwera  EWAN.PL