BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ :: Pływać każdy może trochę szybciej lub ...
 
BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
09 Sie, 2020 - 23:09  


Menu serwisu



REKLAMA

Jesienna promocja na rejestracje domen i hosting.
ŻAGLOWNIA
Janusz Olszewski
Szycie żagli
naprawa żagli
tel.091/56 21 335
kom.606 258 706
73-108 Morzyczyn
ul.Mickiewicza
www.polsails.pl

Rejsy, Chorwacja, obozy, szkolenia żeglarskie

TRANSPORT JACHTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH LUB
WYNAJEM PRZYCZEPY PODŁODZIOWEJ
Poznań (wielkopolskie)
Wałcz (zachodniopomorskie) 
Transport jachtów i łodzi motorowych
o masie do 2,5 tony i długości 9 metrów na terenie kraju i za granicą.
Wjeżdżamy do wody.
Kontakt:
tel. +48 602-884-796
predatorsystem@onet.eu



Kto jest online

 Witaj Przybyszu!
Dołącz do Nas



Zarejestruj się za darmo, aby uzysakć specjalne przywileje

 Utwórz konto
 Login:
Użytkownik:


Hasło:


Zapamiętaj mnie

Użytkownicy: Online:
Użytkownicy: Użytkownicy:0
Goście: Goście:3
Razem: Razem:3
 Użytkownicy online
Brak użytkowników online...
TURYSTYCZNE REGATY ŻEGLARSKIE "MEWA" 3-4.07.2004 r.

(188 razem słów w tym tekście)
(2018 Odsłon)   Strona gotowa do druku

TURYSTYCZNE REGATY ŻEGLARSKIE "MEWA" 3-4.07.2004 r. ZESTAWIENIE WYNIKÓW OSTATECZNYCH Klasa OMEGA
LP.NAZWISKO I IMIĘPUNKTYNUMER NA ŻAGLUKLUB
1Ozga Wojciech Ozga Małgorzata Stępniak Tomasz3,0221„SZKWAŁ” PIŁA
2Wegner Andrzej Płotka Sławomir Woźniak Florian6,0BNAKŻ’90 WAŁCZ
3Skupin Piotr Skupin Artur Dolega Karolina Goździej Katarzyna8,7546OSW CZAPLINEK
4Gościński Marcin Gościński Sławomir Gościński Kamil23,74KŻ „OPTY” CHODZIEŻ
5Godzisz Jarosław Żurawicz Mirosława Kuśmierz Karolina25,7PI-192KŻ „KLIWER” PIŁA
6Mesojed Andrzej Zieliński Michał Bosianek Rafał Szczuka Elżbieta31,4PI-316KŻ „MEWA” PIŁA
klasa WOLNA
LP.NAZWISKO I IMIĘPUNKTYNUMER NA ŻAGLUKLUB
1Żebrowski Paweł Jarosiewicz Łukasz Dębska Agata Szweryn Agata6,0PI-234AKŻ’90 WAŁCZ
2Lotko Edward Lotka Łukasz Jacuniak Natalia11,0PI-51„SZKWAŁ” PIŁA
3Wojnicki Adam Wilk Wojciech Wilk Adam11,4PI-10TKŻ „BRYZA” UJŚCIE
4Wysocki Janusz Janik Jan Wysocki Bartosz Wysocka Karolina Wysocka Jolanta21,7PI-205 
5Kamiński Marek Kamiński Maciej Drewnik Piotr23,0197„SZKWAŁ” PIŁA
6Kryza Zdzisław Zieliński Mieczysław Majerowicz Aleksander29,0PI-361KŻ „KLIWER” PIŁA
7Tylicki Henryk Kurowska Krystyna Kurowski Dariusz33,0F 163 
8Kiedrowska Aleksandra Kiedrowski Franciszek Nakonieczny Wojciech Nakonieczna Justyna33,4PI-304AKŻ’90 WAŁCZ
9Gościński Dariusz Gościńska Aleksandra Rentz Jurgen33,4PI-11KŻ „OPTY“ CHODZIEŻ
10Spieczyński Czesław Spieczyńska Agnieszka Nieznany Krzysztof Nieznany Violetta41,0565 
  

[ Wróć do Regaty 2004 (Oficjalne wyniki). | Spis sekcji ]
Footerdot.gif
Pływać każdy może trochę szybciej lub ...   

A ja wiatr i słońce, I horyzont bez końca. A ja wiatr i woda - Twoich słów szkoda!
REDAKCJA Produkcja i utrzymanie w internecie   magmart na www.postnuke.com warunki korzystania z serwisu
Korzystamy z serwera  EWAN.PL