BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ :: Pływać każdy może trochę szybciej lub ...
 
BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
15 Sie, 2020 - 21:54  


Menu serwisu



REKLAMA

Jesienna promocja na rejestracje domen i hosting.
ŻAGLOWNIA
Janusz Olszewski
Szycie żagli
naprawa żagli
tel.091/56 21 335
kom.606 258 706
73-108 Morzyczyn
ul.Mickiewicza
www.polsails.pl

Rejsy, Chorwacja, obozy, szkolenia żeglarskie

TRANSPORT JACHTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH LUB
WYNAJEM PRZYCZEPY PODŁODZIOWEJ
Poznań (wielkopolskie)
Wałcz (zachodniopomorskie) 
Transport jachtów i łodzi motorowych
o masie do 2,5 tony i długości 9 metrów na terenie kraju i za granicą.
Wjeżdżamy do wody.
Kontakt:
tel. +48 602-884-796
predatorsystem@onet.eu



Kto jest online

 Witaj Przybyszu!
Dołącz do Nas



Zarejestruj się za darmo, aby uzysakć specjalne przywileje

 Utwórz konto
 Login:
Użytkownik:


Hasło:


Zapamiętaj mnie

Użytkownicy: Online:
Użytkownicy: Użytkownicy:0
Goście: Goście:4
Razem: Razem:4
 Użytkownicy online
Brak użytkowników online...
V Regaty Żeglarskie o Puchar Grodu Staszica w Pile

(266 razem słów w tym tekście)
(1890 Odsłon)   Strona gotowa do druku

V Regaty o Puchar Grodu Staszica

Piła, 21.08. 2004r.Wyniki Klasyfikacji Zespołowej

 

1. UKS „Dwójka” Rogoźno- 4795 pkt.
2. KŻ „Kotwica ‘Rogoźno- 4464
3. UKŻ „Wodniak” Piła.- 4249
4. ChKŻ LOK Chodzież- 2707
5. YK Człuchów- 2538
6. LKSiT „NEPTUN” Wągrowiec- 1397
7. UKS „WIKING” Rychnowy- 1305
8. JK Wałcz- 1247
9. KŻ „OPTY” Chodzież- 879
10. Salezjański KS Piła- 457
11. HKŻ „POSEJDON” Nakło- 120

Sędzia Główny

Ryszard Kruszyna

Piła, 21.08.04r., Zalew Koszyce V Regaty o Puchar Grodu StaszicaPiła, 21.08. 2004r.

Tabela wyników ostatecznychKlasa: Optimist UKS

Miejsce w regatachNazwisko, imięNrżaglaKlubData urodzeniaMiejscaw wyścigachSumapkt.
1Drews Agnieszka217UKS :Dwójka” Rogoźno199014211
2Nowak Paweł214UKS :Dwójka” Rogoźno198925113
3Jarząbek Bartosz212UKS :Dwójka” Rogoźno199252318,7
4Drews Fabian213UKS :Dwójka” Rogoźno199281422
5Czopek RenataIUKŻ „Wodniak” Piła199243523,7
6Kuczyński Damian554UKŻ „Wodniak” Piła198968637,4
7Żukowska Agnieszka1UKŻ „Wodniak” Piła19893111038,7
8Grugiel Marcin551UKŻ „Wodniak” Piła1990761141,7
9Grążlewski Dariusz74YK Człuchów199399844
10Kajewski Jerzy556UKŻ „Wodniak” Piła19921171551
11Pawłowska Karolina79YK Człuchów199512101252
12Janowczyk Dominika80YK Człuchów19921315753
13Gniot Joanna553UKŻ „Wodniak” Piła199316121460
14Cysgorf Paulina75YK Człuchów199014201365
15Cysdorf Paulina73YK Człuchów199217191670
16Górska Halina557Salezjański KŻ Piła19921813DNF74
17Kowal Ftyderyk218UKS :Dwójka” Rogoźno19931516DNF74
18Bartosza Szymon219UKS :Dwójka” Rogoźno19931022DNF75
19Kajewski Ryszard552UKŻ „Wodniak” Piła199120231778
20Wiszniewska Agniesz.VISalezjański KŻ Piła19922414DNF81
21Rojek Dawid71YK Człuchów19942117DNF81
22Staszewski Konrad72YK Człuchów19931821DNF82
23Ciechociński Tobiasz226HKŻ POSEJDON Nakło19932318DNF84
24Kupczyk Dawid555UKŻ „Wodniak” Piła199322DNFDNF90

Sędzia Główny

Ryszard Kruszyna

V Regaty o Puchar Grodu StaszicaPiła, 21.08. 2004r.

Tabela wyników ostatecznychKlasa: Optimist Sport

Miejsce w regatach
Nazwisko, imięNrżaglaKlubData urodzenia
Miejscaw wyścigach
Sumapkt.
1Apoń Joanna867KŻ „Kotwica” Rogoźno19922318,7
2Cholewicki Aleksander972YK Wałcz19941238,7
3Rentz Paweł1ChKŻ LOK Chodzież199251418
4Ryska Adonis827LKSiT „Neptun” Wągrowiec1991311225,7
5Gargulińska Karolina1043KŻ „Kotwica” Rogoźno199375736
6Barczyńska Katarzyna1061KŻ „Kotwica” Rogoźno1992471239
7Pacanowski Maciej837KŻ „Kotwica” Rogoźno1993810540
8Kobierowski JoachimXUKS „Wiking” Rychnowy1991124941
9Apoń Marcin931KŻ „Kotwica” Rogoźno1994911643,7
10Zimny JeremiIIChKŻ LOK Chodzież19941191149
11Bodziak Mateusz87YK Człuchów19911015851
12Zamęcki Przemysław51KŻ „OPTY” Chodzież19941781053
13Żukowski Łukasz7UKŻ „Wodniak” Piła199014141359
14Pukropp Łukasz611ChKŻ LOK Chodzież19911861859,7
15Ślefarski Łukasz613ChKŻ LOK Chodzież199413171664
16Kostka SylwesterPOLChKŻ LOK Chodzież199121121466
17Gumny MarcinBNLKSiT „Neptun” Wągrowiec199115162271
18Winkowski Marcin145KŻ „OPTY” Chodzież199319181772
19Lamcha Mateusz2ChKŻ LOK Chodzież19916DNFDNS81,7
20Stoltmann Klaudia864UKS „Wiking” Rychnowy19951619DNF82
21Wolff Łukasz1770UKS „Wiking” Rychnowy199323212082
22Jarczak Mateusz61UKŻ „Wodniak” Piła199221251984
23Stoltman Kinga131UKS „Wiking” Rychnowy19942020DNF87
24Misiak Katarzyna1628UKŻ „Wodniak” Piła199226232188
25Kupczyk Marcin665UKŻ „Wodniak” Piła199224222488
26Tomkowiak DamianIIILKSiT „Neptun” Wągrowiec1994DNFDNS1591
27Streich Arkadiusz111KŻ „OPTY” Chodzież199427262394
28Kajewski Bartosz482UKŻ „Wodniak” Piła19912524DNF96

Sędzia Główny

Ryszard Kruszyna

  

[ Wróć do Regaty 2004 (Oficjalne wyniki). | Spis sekcji ]
Footerdot.gif
Pływać każdy może trochę szybciej lub ...   

A ja wiatr i słońce, I horyzont bez końca. A ja wiatr i woda - Twoich słów szkoda!
REDAKCJA Produkcja i utrzymanie w internecie   magmart na www.postnuke.com warunki korzystania z serwisu
Korzystamy z serwera  EWAN.PL