BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ :: Pływać każdy może trochę szybciej lub ...
 
BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
16 Sie, 2018 - 19:21  


Menu serwisu



REKLAMA

Jesienna promocja na rejestracje domen i hosting.
ŻAGLOWNIA
Janusz Olszewski
Szycie żagli
naprawa żagli
tel.091/56 21 335
kom.606 258 706
73-108 Morzyczyn
ul.Mickiewicza
www.polsails.pl

Rejsy, Chorwacja, obozy, szkolenia żeglarskie

TRANSPORT JACHTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH LUB
WYNAJEM PRZYCZEPY PODŁODZIOWEJ
Poznań (wielkopolskie)
Wałcz (zachodniopomorskie) 
Transport jachtów i łodzi motorowych
o masie do 2,5 tony i długości 9 metrów na terenie kraju i za granicą.
Wjeżdżamy do wody.
Kontakt:
tel. +48 602-884-796
predatorsystem@onet.eu



Kto jest online

 Witaj Przybyszu!
Dołącz do Nas



Zarejestruj się za darmo, aby uzysakć specjalne przywileje

 Utwórz konto
 Login:
Użytkownik:


Hasło:


Zapamiętaj mnie

Użytkownicy: Online:
Użytkownicy: Użytkownicy:0
Goście: Goście:1
Razem: Razem:1
 Użytkownicy online
Brak użytkowników online...
16 Regaty AKŻ90 Nakielno 18-19-06-2005

(1182 razem słów w tym tekście)
(6998 Odsłon)   Strona gotowa do druku

WYNIKI OSTATECZNE AKŻ Nakielno 18-19.06.2005 TKŻ BRYZA
OMEGA
Nr jachtuNazwisko i ImięRocznikKlub Bieg IBieg IIBieg IIIBieg IVBieg VMiejsce
PI-90Zanto Jerzy, Bocian Andrzej, Magdziarz Krzysztof1952, 1958, 1954LKSiT Neptun Wągrowiec114121SPORT 1
PI-221Ozga Wojciech, Ozga Małgorzata, Kluk Karol1965, 1973, 1974KŻ Szkwał PLP Piła2DNF2343SPORT 2
PI-61Nowicki Andrzej, Lasota Daniel, Wieczorek Mariusz1966, 1975, 1962KŻ OPTY Chodzież321212STD 1
F-432Orłowski Michał, Marciniak Paweł, Oskaldowicz Maciej, Laszuk Paweł1987, 1988, 1988, 1988HOW MDK Trzcianka433454STD 2
PI-158Gawrysiak Jarosław, Gawrysiak Alina, Gawrysiak Roman1958, 1960, 1990KŻ Kliwer Piła645665STD 3
bnKotwicki Andrzej, Kotwicka Marta, Kosela Magda1966, 1990, 1988HOW MDK Trzcianka7DNDNC536STD 4
PI-316Mesojed Andrzej, Bosianek Rafał, Balcer Rafał1968, 1978, 1976KŻ Mewa Piła556777STD 5
ORION
Nr jachtuNazwisko i ImięRocznikKlub Bieg IBieg IIBieg IIIBieg IVBieg VMiejsce
PI-304Kiedrowski Franciszek, Nakonieczny Wojciech, Szeliga Dariusz, Mamrot Sławomir1956, 1972, 1969 …….AKŻ111211
PI-197Kamiński Marek, Nowak Bartłomiej, Kasperowicz Jerzy1953, 1974, 1961KŻ Szkwał PLP Piła3DNFDNC122
PI-1Wacławek Roman, Wiśnieewski Piotr, Rentz Jurgen1946 1960, 1942TKŻ Bryza2DNFDNCDNCDNC3
SASANKA
Nr jachtuNazwisko i ImięRocznikKlub Bieg IBieg IIBieg IIIBieg IVBieg VMiejsce
PI-10Wojnicki Adam, Strzałkowska Katarzyna, Strzałkowski Adam, Judycka Iwona1972, 1979, 1972TKŻ Bryza111121
PI-51Huzarewicz Marek, Huzarewicz Nina, Huzarewicz Jolanta, Grajek Błażej1961, 1988, 1962, 1988KŻ Szkwał PLP Piła234212
PI-354Stefanowicz Janusz, Markiewicz Grzegorz, Rajek Beata1957, 1967, 1978TKŻ Bryza322333
PI-11Gościński Dariusz, Gościńska Aleksandra, Nowicki Maciej1973, 1954, 1988KŻ OPTY ChodzieżDNF43444
SPARK
Nr jachtuNazwisko i ImięRocznikKlub Bieg IBieg IIBieg IIIBieg IVBieg VMiejsce
PI-202Hering Mieczysław, Sobiecki Dariusz, Przybylski Paweł1955, 1971, 1971AKŻ Wałcz111311
PI-271Szczęsny Ryszard, Szczęsny Andrzej, Szczęsna Barbara1958, 1989, 1957AKŻ Wałcz562132
PI-251Wyszkowski Adam, Wyszkowska Magdalena, Borodin Aleksander1948, 1989, 1954AKŻ Wałcz645223
PI-234Żebrowski Paweł, Żebrowski Jerzy, Cierpisz Krzysztof1980, 1952, 1977AKŻ Wałcz234554
PI-291Szwerkolt Krzysztof, Łuniewski Krzysztof, Szwerkolt Łukasz1959, 1959, 1987AKŻ Wałcz453445
PI-246Radkiewicz Kamil, Radkiewicz Marcin, Górski Stanisław1976, 1974, 1971AKŻ Wałcz32DNF676
PI-235Biernacka Joanna, Biernacka Barbara, Biernacki Adam1980, 1989, 1980AKŻ Wałcz7DNCDNC767
PI-32Papiernik Andrzej Przemysław, Trawiński Marek, Okienko Jerzy1960, 1968, 1955AKŻ Wałcz876DNCDNC8
PI-323Sztuczka Piotr, Sztuczka Monika, Solecki Maciej, Standio Adam1974, 1977AKŻ Wałcz108710DNC9
XOkienko Wojciech, Ilczyszyn Paweł, Rżanek Łukasz, Kamczycki Sławek1986, 1987, 1986, 1987AKŻ Wałcz99DNF9910
PI-295Kruczyńska Elżbieta, Błaż Joanna, Partyka Magdalena, Partyka Konrad1980, 1980, 1980, 1977AKŻ WałczDNFDNCDNC8811
SC-126Kruczyńska Bożena, Kaczmarek Krzysztof, Kaczmarek Ewa1957, 1957, 1959AKŻ Wałczniesklasyfikowany
PI-290Górzyński Ireneusz, Olejnik Bogusław, Brzeziński Krzysztof1959, 197, 1957AKŻ Wałczniesklasyfikowany

KLASA WOLNA
Nr jachtuNazwisko i ImięRocznikKlub Bieg IBieg IIBieg IIIBieg IVBieg VMiejsce
PI-175MAJESTIC 24RCierpisz Janusz, Towarnicki Jakub, Towarnici Marcin1955, 1965, 1986AKŻ WałczDNFDNCDNC314
PI-205SportinaWysocki Janusz, Janik Jan, Wysocka Karolina1961, 1961, 1990HOW MDK Trzcianka121121
BD-565NashModliński Dariusz, Woźniak Florian, Woźniak Marek, Borowczak Dariusz1969, 1948, 1962, 1966AKŻ WałczDNF44DNCDNC5
PI-327NashSindrewicz Kazimierz, Kwasek Piotr, Kwasek Pweł1952, 1961, 1984AKŻ Wałcz332443
D-945El BimboSindrewicz Jan, Sindrewicz Agnieszka, Sindrewicz Anna, Izban Klaudia1972, 1971, 1994, 1992AKŻ Wałczniesklasyfikowany
POL 4458MC CafeIlczyszyn Krzysztof, Ilczyszyn Marian, Kolasińska Julita1984, 1948, 1984AKŻ Wałcz213232
  

[ Wróć do Regaty 2005 (oficjalne wyniki) | Spis sekcji ]
Footerdot.gif
Pływać każdy może trochę szybciej lub ...   

A ja wiatr i słońce, I horyzont bez końca. A ja wiatr i woda - Twoich słów szkoda!
REDAKCJA Produkcja i utrzymanie w internecie   magmart na www.postnuke.com warunki korzystania z serwisu
Korzystamy z serwera  EWAN.PL