BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ :: Pływać każdy może trochę szybciej lub ...
 
BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
12 Gru, 2018 - 13:31  


Menu serwisu



REKLAMA

Jesienna promocja na rejestracje domen i hosting.
ŻAGLOWNIA
Janusz Olszewski
Szycie żagli
naprawa żagli
tel.091/56 21 335
kom.606 258 706
73-108 Morzyczyn
ul.Mickiewicza
www.polsails.pl

Rejsy, Chorwacja, obozy, szkolenia żeglarskie

TRANSPORT JACHTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH LUB
WYNAJEM PRZYCZEPY PODŁODZIOWEJ
Poznań (wielkopolskie)
Wałcz (zachodniopomorskie) 
Transport jachtów i łodzi motorowych
o masie do 2,5 tony i długości 9 metrów na terenie kraju i za granicą.
Wjeżdżamy do wody.
Kontakt:
tel. +48 602-884-796
predatorsystem@onet.eu



Kto jest online

 Witaj Przybyszu!
Dołącz do Nas



Zarejestruj się za darmo, aby uzysakć specjalne przywileje

 Utwórz konto
 Login:
Użytkownik:


Hasło:


Zapamiętaj mnie

Użytkownicy: Online:
Użytkownicy: Użytkownicy:0
Goście: Goście:2
Razem: Razem:2
 Użytkownicy online
Brak użytkowników online...
GPJBPW - (Grand Prix)

(200 razem słów w tym tekście)
(4282 Odsłon)   Strona gotowa do druku

Klasyfikacja końcowa Grand Prix Jeziora Bytyń - sezonu 2005

REGATY - OMEGAAKŻ 90KliwerOmega przesiadkowaPhilipsMistrzostwa okręguBryzaSuma pkt.
SternikTyp jachtuNr na żaglu
Nowicki AndrzejstdPI 61131614131672
Ozga WojciechsportPI 221121515101264
Kotwicki Andrzejstdbn91313101762
Gościński Marcin12141191561
Jastrzębski Jacek1112111448
Gawrysiak JarosławstdPI 158101091039
Strumnik Michał1613938
Mesojed AndrzejstdPI 316881228
Przybylski Marcin141327
Orłowski MichałstdF 432111425
Zanto Marcin121123
Godzisz Jarosław91120
Kula Bartosz9817
Wilisch Dariusz9817
Zanto JerzysportPI 901414
Sztuczka Piotr1313
Drzewiecki Janusz1313
Żebrowski Paweł1212
Klawiński Robert1212
Kosela Magda1111
Sokołowski Łukasz1111
Herwich Wiktor1010
Braczyński Zbigniew1010
Filipiak Leszek1010
Grzesiak Marta99
Galantowicz Lech88
Witkowski Piotr88
Koga przemysław88
Giedrys Piotr88

REGATY - TURYSTYCZNAAKŻ 90KliwerPhilipsMistrzostwa okręguBryzaSuma pkt.
Sternik
Hering Mieczysław18913131871
Szczęsny Ryszard17811111966
Wyszkowski Adam1612102058
Wojnicki Adam111010121356
Wysocki Janusz1214151051
Żebrowski Paweł151091650
Spieczyński Czesław121491449
Rodhe Sławomir16102147
Gościński Dariusz88891043
Kamiński Marek99101038
Modliński Dariusz81181138
Kiedrowski Franciszek10111132
Wróblewski Waldemar131831
Stefanowicz Janusz9101130
Huzarewicz Marek1011829
Ozga Henryk131528
Wacławek Roman881127
Zanto Jerzy81927
Cierpisz Janusz91726
Sztuczka Piotr 101323
Trawiński Marek101222
Radkiewicz Kamil13821
Biernacka Joanna12820
Janke Marek2020
Tylicki Henryk91019
Koniuszy Janusz10919
Sindrewicz Kazimierz10818
Kruszyna Mariusz9918
Sindrewicz Jan9817
Rentz Jurgen8917
Sawicki Mariusz1717
Janik Jan1616
Radkiewicz Marcin1515
Szwerkolt Krzysztof1414
Kruczyński Bartłomiej1414
Biernacki Adam1313
Majerowicz Aleksander1313
Żebrowski Maciej1212
Nowak Bartłomiej1212
Strzałkowski Stanisław1212
Górczyński Ireneusz1212
Wybraniec Sławomir1212
Papiernik Andrzej Przemysław1111
Ilczyszyn Krzysztof1111
Kliczyński Damian1111
Kasztelan Leszek1111
Kiedrowska Aleksandra1010
Orłowski Michał1010
Wiatr Artur1010
Bones Magda1010
Okienko Wojciech99
Licznowski Krzysztof99
Żebrowski Jerzy99
Mazurkiewicz Marek99
Masłowski Mariusz99
Wegner Andrzej99
Kruczyński Zbigniew99
Kuczyńska Elżbieta88
Godzisz Jarosław88
Borowiecki Witold88
Grzegorski Klemens88
Kurasz Mieczysław88
Solecki Ryszard88
  

[ Wróć do Regaty 2005 (oficjalne wyniki) | Spis sekcji ]
Footerdot.gif
Pływać każdy może trochę szybciej lub ...   

A ja wiatr i słońce, I horyzont bez końca. A ja wiatr i woda - Twoich słów szkoda!
REDAKCJA Produkcja i utrzymanie w internecie   magmart na www.postnuke.com warunki korzystania z serwisu
Korzystamy z serwera  EWAN.PL