BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ :: Pływać każdy może trochę szybciej lub ...
 
BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
22 Sty, 2018 - 03:04  


Menu serwisu



REKLAMA

Jesienna promocja na rejestracje domen i hosting.
kamizelki, koła ratunkowe, sprzęt ratunkowy

Komis samochodowy, skpu sprzedaż samochodów, zamiana, kredyty




WYSZUKAJ W ALLEGRO

ŻAGLOWNIA
Janusz Olszewski
Szycie żagli
naprawa żagli
tel.091/56 21 335
kom.606 258 706
73-108 Morzyczyn
ul.Mickiewicza
www.polsails.pl

Rejsy, Chorwacja, obozy, szkolenia żeglarskie

TRANSPORT JACHTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH LUB
WYNAJEM PRZYCZEPY PODŁODZIOWEJ
Poznań (wielkopolskie)
Wałcz (zachodniopomorskie) 
Transport jachtów i łodzi motorowych
o masie do 2,5 tony i długości 9 metrów na terenie kraju i za granicą.
Wjeżdżamy do wody.
Kontakt:
tel. +48 602-884-796
predatorsystem@onet.eu



Kto jest online

 Witaj Przybyszu!
Dołącz do Nas



Zarejestruj się za darmo, aby uzysakć specjalne przywileje

 Utwórz konto
 Login:
Użytkownik:


Hasło:


Zapamiętaj mnie

Użytkownicy: Online:
Użytkownicy: Użytkownicy:0
Goście: Goście:2
Razem: Razem:2
 Użytkownicy online
Brak użytkowników online...
Wyniki Końcowe XXVI Regat o Puchar Jesiennej Bryzy

(245 razem słów w tym tekście)
(4505 Odsłon)   Strona gotowa do druku

Wyniki Końcowe XXVI Regat o Puchar Jesiennej Bryzy
Drzewoszewo 24-25 września 2005 r
KLASA OMEGA SPORT
MiejsceZałogaPunktyNr na żagluKlub
1Przybylski Marcin764K.Ż. "KOTWICA" Rogoźno
 Górski Grzegorz   
 Krzyżanowski Łukasz   
2Ozga Wojciech12221"SZKWAŁ" Philips
 Ozga Małgorzata   
 StróŻeński Przemysław   
3Zanto Marcin1390LKSiT "NEPTUN" Wągrowiec
 Bocian Andrzej   
 Francuziak Marta   
4Braczyński Zbigniew1463 
 Witkowski Piotr   
 Lewtak Paweł   
5Strumnik Michał1624"ŁAZIENKI CHODZIESKI"
 Dziubiński Roman   
 Bielecki Maciej   
6Wilisch Dariusz22351 
 Rogowski Michał   
 Skrzelewski Robert   
     
KLASA OMEGA STANDARD
MiejsceZałogaPunktyNr na żagluKlub
1Kotwicki Andrzej5BNHOW MDK Trcianka
 Olszewski Janusz   
 Kotwicka Marta   
2Nowicki Andrzej761K.Ż."OPTY" Chodzież
 Lasota Daniel   
 Wieczorek Mariusz   
3Gosciński Marcin144K.Ż."OPTY" Chodzież
 Gościński Sławomir   
 Gościński Kamil   
4Jastrzębski Jacek14283HOW MDK Trzcianka
 Krótki Leszek   
 Woźniak Florian   
5Drzewiecki Janusz24125 
 Glinka Przemysław   
 Płachta Łukasz   
6Mesojed Andrzej27315K.Ż."MEWA"
 Judycka Iwona   
 Mackowiak Roman   
7Godzisz Jarosław28192K.Ż."KLIWER" Piła
 Żurawicz Mirosława   
 Żurawicz Aneta   
8Filipiak Leszek28201K.Ż."OPTY" Chodzież
 Filipiak Wioletta   
 Solecka Anna   
9Grzesiak Marta29316 
 Wardejn Izabela   
 Grzesiak Agnieszka   
10Giedrys Piotr38190K.Ż."OPTY" Chodzież
 Mackowiak Robert   
 Giedrys Wojciech   
KLASA ORION
1Sztuczka Piotr7304AKŻ 90
 Sztuczka Monika   
 Skibiński Mikołaj   
2Nowak Bartłomiej8197"SZKWAŁ" Philips
 Nowak Maciej   
 Janicki Dariusz   
3Wacławek Roman101TKŻ "BRYZA"
 Grabowski Marcin   
 ?   
4Wiatr Artur17718K.Ż."KLIWER"
 Kula Bartosz   
 Lewandowska Marta   
5Kruszyna Mariusz18135          ---------
 Jokalski Marcin   
 Radomska Joanna   
6Kurasz Mieczysław24194K.Ż."KLIWER"
 Kurasz Krystyna   
 Myszyński Telesfor   
KLASA SASANKA
1Wojnicki Adam510TKŻ "BRYZA"
 Strzałkowski Adam   
 Strzałkowska Katarzyna   
2Strzałkowski Stanisław10298Ch.K.Ż. LOK Chodzież
 Strzałkowska Ewa   
 Michalewska Agnieszka   
3Stefanowicz Janusz11354TKŻ "BRYZA"
 Rudziński Marek   
 Adamczyk Beata   
4Gościński Dariusz1911K.Ż."OPTY" Chodzież
 Gościńska Aleksandra   
 Lasota Przemysław   
5Rentz Jurgen2044K.Ż."OPTY" Chodzież
 Wiśniewski Piotr   
 Grams Julita   
6Huzarewicz Marek2151"SZKWAŁ" Philips
 Huzarewicz Jolanta   
 Pawlak Marek   
KLASA SPARK
1Wyszkowski Adam6251AKŻ 90
 Borodin Aleksander   
 Wyszkowska Magdalena   
2Szczęsny Ryszard12271AKŻ 90
 Mirowicz Stanisław   
 Wrona Stefan   
3Hering Mieczysław12202AKŻ 90
 Sobecki Dariusz   
 Przybylski Paweł   
4Sawicki Mariusz14291AKŻ 90
 Sawicka Teresa   
 Sawicka Milena   
5Żebrowski Paweł25234AKŻ 90
 Zebrowski Maciej   
 Radzik Michał   
6Radkiewicz Marcin25246AKŻ 90
 Górski Stanisław   
 Radkiewicz Kamil   
7Kruczyński Bartłomiej27BNAKŻ 90
 Antczak Piotr   
 Glaziński Andrzej   
8Biernacki Adam33235AKŻ 90
 Biernacki Leszek   
 Parandyk Michał   
9Górczyński Ireneusz34290AKŻ 90
 Sindrewicz Kazimierz   
 Prętkowska Karolina   
10Kasztelan Leszek39253 
 Działoszyńska Henryka   
 Brzeski Michał   
11Bones Magda47277AKŻ 90
 Alaszewicz Renata   
 Radkiewicz Barbara   
12Kruczyński Zbigniew49295AKŻ 90
 Błaż Asia   
 Kruczyńska Elżbieta   
13Solecki Ryszard54323AKŻ 90
 Standio Adam   
 Słowikowski Piotr   
KLASA WOLNA
1Rodhe Sławomir47K.Ż."OPTY" Chodzież
 Mycielski Mirosław   
 Rodhe Artur   
2Janke Marek6PEREŁKATKŻ "BRYZA"
 Janke Anna   
 Kluk Karol   
3Zanto Jerzy1041LKSiT "NEPTUN" Wągrowiec
 Ryska Piotr   
 Ryska Adonis   
4Wróblewski Waldemar12327AKŻ 90
 Kwasek Paweł   
 Kwasek Piotr   
5Cierpisz Jan1770AKŻ 90
 Towarnicki Jakub   
 Hering Michalina   
6Janik Jan17205HOW MDK Trzcianka
 Wysocka Karolina   
 Wysocki Bartosz   
7Ozga Henryk22102"SZKWAŁ" Philips
 Ozga Janina   
 ?   
8Spieczyński Czesław27555K.Ż."ŻAGIEL"
 Spieczyńska Agnieszka   
 Frankiewicz Magda   
9Majerowicz Aleksander27219K.Ż."ŻAGIEL"
 Zieliński Mieczysław   
 _   
10Wybraniec Sławomir35321K.Ż."MEWA"
 Płachta Rafał   
 _   
11Modliński Dariusz35565 
 Błoński Michał   
 Malinowska Magdalena   
12Tylicki Henryk35163K.Ż."MEWA"
 Galantowicz Lech   
 Tylicki Jacek   
13Koniuszy Janusz44232TKŻ "BRYZA"
 Chydzińska Renata   
 Wodziczko Magda   
14Sindrewicz Jan45945AKŻ 90
 Sklepowicz Katarzyna   
 Sklepowicz Paweł   
  

[ Wróć do Regaty 2005 (oficjalne wyniki) | Spis sekcji ]
Footerdot.gif
Pływać każdy może trochę szybciej lub ...   

A ja wiatr i słońce, I horyzont bez końca. A ja wiatr i woda - Twoich słów szkoda!
REDAKCJA Produkcja i utrzymanie w internecie   magmart na www.postnuke.com warunki korzystania z serwisu
Korzystamy z serwera  EWAN.PL