BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ :: Pływać każdy może trochę szybciej lub ...
 
BYTYŃ - Nieformalne Niestowarzyszenie miłośników żeglarstwa. Pilski Okręgowy Związek Żeglarstwa POZŻ
14 Sie, 2018 - 19:45  


Menu serwisu



REKLAMA

Jesienna promocja na rejestracje domen i hosting.
ŻAGLOWNIA
Janusz Olszewski
Szycie żagli
naprawa żagli
tel.091/56 21 335
kom.606 258 706
73-108 Morzyczyn
ul.Mickiewicza
www.polsails.pl

Rejsy, Chorwacja, obozy, szkolenia żeglarskie

TRANSPORT JACHTÓW I ŁODZI MOTOROWYCH LUB
WYNAJEM PRZYCZEPY PODŁODZIOWEJ
Poznań (wielkopolskie)
Wałcz (zachodniopomorskie) 
Transport jachtów i łodzi motorowych
o masie do 2,5 tony i długości 9 metrów na terenie kraju i za granicą.
Wjeżdżamy do wody.
Kontakt:
tel. +48 602-884-796
predatorsystem@onet.eu



Kto jest online

 Witaj Przybyszu!
Dołącz do Nas



Zarejestruj się za darmo, aby uzysakć specjalne przywileje

 Utwórz konto
 Login:
Użytkownik:


Hasło:


Zapamiętaj mnie

Użytkownicy: Online:
Użytkownicy: Użytkownicy:0
Goście: Goście:3
Razem: Razem:3
 Użytkownicy online
Brak użytkowników online...
KLASYFIKACJA PUCHARU PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO 2006

(635 razem słów w tym tekście)
(4145 Odsłon)   Strona gotowa do druku

Wyniki końcowe zaktualizowane po Pucharze Jesiennej Bryzy

KLASYFIKACJA PUCHARU PILSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĽZKU ŻEGLARSKIEGO 2006
IMIĘ I NAZWISKO STERNIKAChodzieżAKŻ 90RogoźnoWšgrowiecKliwerPrzesiadkowePhilipsMist.OkręguBryzaSUMA
                     
Gościński Marcin13,51313,516,5  10131611106,5
Nowicki Andrzej15    18    15151275
Kotwicki Andrzej  12  13,5    12141061,5
Łukaszewicz Tomasz  102113,5      10  54,5
Górski Grzegorz    13,516,5      91251
Ozga Wojciech  9        14121348
Podziemski Łukasz13,581212          45,5
Patalas Lech    1819,5          37,5
Strumnik Michał15            8  23
Cyklak Jakub      15      8  23
Jastrzębski Jacek  11        11    22
Dworniczak Jakub    19,5            19,5
Dworniczak Jakub      18          18
Herwich Wiktor          99    18
Zuber Marta              10818
Zakrzewski Rafał    16,5            16,5
Witkowski Piotr    16,5            16,5
Sokołowski Łukasz      16,5          16,5
Przybylski Marcin    15            15
Sprengel Ryszard    15            15
Janicka Aleksandra              13  13
Bocian Andrzej12                12
Gościński Dariusz12                12
Domagalski Tomasz    12            12
Pazderski Jakub      12          12
Mirski Marek          11      11
Isajewicz Piotr              11  11
Nowicki Maciej                1111
Chodur Maciej  10              10
Wasilewski Radek            10    10
Filipiak Leszek                1010
Bosianek Rafał  9              9
Romanowski Zbigniew              9  9
Poremba Łukasz                99
Domowicz Jacek                99
Regulski Ryszard  8              8
Tyma Jan          8      8
Kula Bartosz            8    8
Gawrysiak Jarosław                88

REGATY - TURYSTYCZNAAKŻ 90KliwerPhilipsMistrzostwa okręguBryzaSuma pkt.
Sternik           
Wysocki Janusz17  22172480
Repczyński Piotr14  20122369
Zanto Jerzy18    182258
Godzisz Jarosław8  1982055
Kiedrowski Franciszek15  13111352
Rohde Sławomir    13191749
Szczęsny Ryszard12  9121346
Spieczyński Czesław    14161646
Wojnicki Adam9  12111244
Wiśniewski Piotr10  11101344
Preiss Marian    2320  43
Wróblewski Waldemar    21  2142
Hering Mieczysław15  11  1541
Żebrowski Paweł14  12  1440
Sindrewicz Kazimierz16  128  36
Kuźnicki Andrzej  9  111434
Radomski Marcin    11101031
Jura Przemysław    1615  31
Ozga Henryk    15  1530
Koniuszy Andrzej    17  1229
Stefanowicz Janusz    1081028
Ilczyszyn Marian    9  1827
Nakonieczny Wojciech  89  926
Janke Marek        2525
Barchan Wiesław10      1323
Radkiewicz Kamil11      1223
Tylicki Henryk    1210  22
Wyszkowski Adam    1011  21
Gasperowicz Jerzy    10  1121
Kruczyński Bartłomiej10      1020
Gościński Dariusz 8  11    19
Linczerski Krzysztof  109    19
Grudziński Waldemar    10  919
Rudziński Marek        1919
Szpek Zenon    18    18
Kruczyńska Elżbieta8    9  17
Biernacki Adam    88  16
Rentz Jurgen    8  816
Huzarewicz Nina      14  14
Sindrewicz Michał        1414
Huzarewicz Marek13        13
Szwerkolt Krzysztof13        13
Poręba Łukasz      13  13
Towarnicki Jakub12        12
Wacławek Roman        1212
Kruszyna Mariusz11        11
Kiedrowska Aleksandra  11      11
Lotko Edward        1111
Sawicki Mariusz        1111
Gozdal Andrzej        1111
Żebrowski Maciej      10  10
Trzebiatowski Krzysztof        1010
Januszewski Kazimierz9        9
Górzyński Ireneusz9        9
Nowak Bartłomiej      9  9
Strzałkowski Stanisław      9  9
Koniuszy Janusz      9  9
Sindrewicz Jan        99
Pacholska Joanna        99
Krzywania Andrzej    8    8
Kozłowski Mieczysław    8    8
Korabiewski Maciej        88
Sztuczka Piotr        88
Zileliński Mieczysław        88

/DG/

  

[ Wróć do Regaty 2006 oficjalne wyniki | Spis sekcji ]
Footerdot.gif
Pływać każdy może trochę szybciej lub ...   

A ja wiatr i słońce, I horyzont bez końca. A ja wiatr i woda - Twoich słów szkoda!
REDAKCJA Produkcja i utrzymanie w internecie   magmart na www.postnuke.com warunki korzystania z serwisu
Korzystamy z serwera  EWAN.PL